Powered by GameResultsOnline.com tournament management

8. Poikien OP Lohja cup

9.6. - 17.6.2018 Asemanpellon Pallokentät, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen Urheilukenttä | Suomi

P9 EP
Otteluohjelma

Alkusarja

La 9.6.2018
1   Lohko A
13:30
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
LoPa/valkoinen
Päättynyt 7 - 1
FC Lohja09
 
 
Aaron Pönni
2   Lohko A
13:30
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
FC POHU / Sininen
Päättynyt 2 - 6
TuNL Kupittaa / Valkoinen
 
 
Alek Pönni
3   Lohko A
13:30
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
Ilves Alfa
Päättynyt 7 - 9
FC Honka Olympic
 
 
Eetu Joenniemi
4   Lohko B
14:05
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
EIF P09
Päättynyt 3 - 0
HooGee Barrakudat Sininen
 
 
Aaron Pönni
5   Lohko B
14:05
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
NuPS
Päättynyt 4 - 10
TuNL Pohjola Barca
 
 
Alek Pönni
6   Lohko B
14:05
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
FC Jazz Red
Päättynyt 3 - 4
Ilves
 
 
Eetu Joenniemi
7   Lohko A
14:40
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
FC POHU / Sininen
Päättynyt 0 - 10
LoPa/valkoinen
 
 
Aaron Pönni
8   Lohko A
14:40
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
Ilves Alfa
Päättynyt 5 - 3
FC Lohja09
 
 
Alek Pönni
9   Lohko A
14:40
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
FC Honka Olympic
Päättynyt 4 - 7
TuNL Kupittaa / Valkoinen
 
 
Timo Heikkinen
10   Lohko B
15:15
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
NuPS
Päättynyt 5 - 1
EIF P09
 
 
Aaron Pönni
11   Lohko B
15:15
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
FC Jazz Red
Päättynyt 4 - 3
HooGee Barrakudat Sininen
 
 
Alek Pönni
12   Lohko B
15:15
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
Ilves
Päättynyt 7 - 4
TuNL Pohjola Barca
 
 
Timo Heikkinen
13   Lohko A
15:50
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
LoPa/valkoinen
Päättynyt 3 - 0
Ilves Alfa
 
 
Aaron Pönni
14   Lohko A
15:50
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
FC Honka Olympic
Päättynyt 16 - 0
FC POHU / Sininen
 
 
Alek Pönni
15   Lohko A
15:50
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
TuNL Kupittaa / Valkoinen
Päättynyt 11 - 4
FC Lohja09
 
 
Timo Heikkinen
16   Lohko B
16:25
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
EIF P09
Päättynyt 1 - 5
FC Jazz Red
 
 
Aaron Pönni
17   Lohko B
16:25
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
Ilves
Päättynyt 10 - 1
NuPS
 
 
Alek Pönni
18   Lohko B
16:25
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
TuNL Pohjola Barca
Päättynyt 11 - 2
HooGee Barrakudat Sininen
 
 
Timo Heikkinen
Su 10.6.2018
19   Lohko A
13:30
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
FC Honka Olympic
Päättynyt 6 - 2
LoPa/valkoinen
 
 
Matti Hasu
20   Lohko A
13:30
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
TuNL Kupittaa / Valkoinen
Päättynyt 12 - 3
Ilves Alfa
 
 
Joonatan Planting
21   Lohko A
13:30
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
FC Lohja09
Päättynyt 10 - 2
FC POHU / Sininen
 
 
Eemil Raitanen
22   Lohko B
14:05
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
Ilves
Päättynyt 2 - 1
EIF P09
 
 
Ina Tiainen
23   Lohko B
14:05
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
TuNL Pohjola Barca
Päättynyt 11 - 7
FC Jazz Red
 
 
Joonatan Planting
24   Lohko B
14:05
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
HooGee Barrakudat Sininen
Päättynyt 4 - 2
NuPS
 
 
Eemil Raitanen
25   Lohko A
14:40
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
LoPa/valkoinen
Päättynyt 5 - 1
TuNL Kupittaa / Valkoinen
 
 
Ina Tiainen
26   Lohko A
14:40
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
FC Lohja09
Päättynyt 1 - 10
FC Honka Olympic
 
 
Joonatan Planting
27   Lohko A
14:40
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
FC POHU / Sininen
Päättynyt 1 - 8
Ilves Alfa
 
 
Eemil Raitanen
28   Lohko B
15:15
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
EIF P09
Päättynyt 0 - 5
TuNL Pohjola Barca
 
 
Aaron Pönni
29   Lohko B
15:15
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
HooGee Barrakudat Sininen
Päättynyt 5 - 3
Ilves
 
 
Alek Pönni
30   Lohko B
15:15
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
NuPS
Päättynyt 5 - 2
FC Jazz Red
 
 
Ina Tiainen

Loppusarja

Su 10.6.2018
31   Lohko A-B6
16:00
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
FC POHU / Sininen
Päättynyt 2 - 5
EIF P09
 
 
Aaron Pönni
32   Lohko A-B5
16:00
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
FC Lohja09
Päättynyt 2 - 9
FC Jazz Red
 
 
Alek Pönni
33   Lohko A-B4
16:00
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
Ilves Alfa
Päättynyt 5 - 6
NuPS
 
 
Ina Tiainen
34   Lohko A-B3
16:35
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
TuNL Kupittaa / Valkoinen
Päättynyt 2 - 4
HooGee Barrakudat Sininen
 
 
Aaron Pönni
35   Lohko A-B2
16:35
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
LoPa/valkoinen
Päättynyt 11 - 3
TuNL Pohjola Barca
 
 
Alek Pönni
36   Lohko A-B1
16:35
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
FC Honka Olympic
Päättynyt 6 - 5
Ilves
 
 
Ina Tiainen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com