Powered by GameResultsOnline.com tournament management

10. Poikien OP Uusimaa Lohja cup

29.8. - 20.9.2020 Asemanpelto, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan keskuskenttä, Nummi | Suomi

P13 (2007) Harraste
Otteluohjelma

Alkusarja

La 19.9.2020
1   Lohko C
10:00
Asemanpelto, Asemanpelto 3
FC Honka/valkoinen
Päättynyt 1 - 0
LoPa/sininen
 
 
Roope Määttä
2   Lohko C
10:00
Asemanpelto, Asemanpelto 4
KaaPo P13/H
Päättynyt 2 - 1
IIF P07
 
 
Sebastian Björklid
3   Lohko D
10:30
Asemanpelto, Asemanpelto 3
FC Honka/keltainen
Päättynyt 4 - 0
TuPS/KP-75 YJ2
 
 
Roope Määttä
3   Lohko D
10:30
Asemanpelto, Asemanpelto 4
KJS/valkoinen
-
 
 
Sebastian Björklid
4   Lohko C
11:00
Asemanpelto, Asemanpelto 3
KaaPo P13/H
Päättynyt 0 - 0
FC Honka/valkoinen
 
 
Roope Määttä
5   Lohko C
11:00
Asemanpelto, Asemanpelto 4
IIF P07
Päättynyt 1 - 0
LoPa/sininen
 
 
Sebastian Björklid
6   Lohko D
11:30
Asemanpelto, Asemanpelto 3
KJS/valkoinen
Päättynyt 2 - 2
FC Honka/keltainen
 
 
Noa Ryhänen
6   Lohko D
11:30
Asemanpelto, Asemanpelto 4
-
TuPS/KP-75 YJ2
 
 
Tuukka Ryhänen
7   Lohko C
12:00
Asemanpelto, Asemanpelto 3
FC Honka/valkoinen
Päättynyt 1 - 0
IIF P07
 
 
Roope Määttä
8   Lohko C
12:00
Asemanpelto, Asemanpelto 4
LoPa/sininen
Päättynyt 1 - 4
KaaPo P13/H
 
 
Heidar Panahi
8   Lohko D
12:30
Asemanpelto, Asemanpelto 3
FC Honka/keltainen
-
 
 
Sebastian Björklid
9   Lohko D
12:30
Asemanpelto, Asemanpelto 4
TuPS/KP-75 YJ2
Päättynyt 0 - 0
KJS/valkoinen
 
 
Heidar Panahi

Sijoitusottelut 1

La 19.9.2020
10   Sijat 5-8A
13:15
Asemanpelto, Asemanpelto 3
LoPa/sininen
Päättynyt 0 - 1
TuPS/KP-75 YJ2
 
 
Sebastian Björklid
11   Sijat 5-8B
13:15
Asemanpelto, Asemanpelto 4
Päättynyt 0 - 3
IIF P07
 
 
Roope Määttä
12   Sijat 1-4A
14:00
Asemanpelto, Asemanpelto 3
KaaPo P13/H
Päättynyt 3 - 0
KJS/valkoinen
 
 
Sebastian Björklid
13   Sijat 1-4B
14:00
Asemanpelto, Asemanpelto 4
FC Honka/keltainen
Päättynyt 1 - 2
FC Honka/valkoinen
 
 
Roope Määttä

Sijoitusottelut 2

La 19.9.2020
14   Sijat 7-8
14:45
Asemanpelto, Asemanpelto 4
LoPa/sininen
Päättynyt 3 - 0
 
 
Sebastian Björklid
15   Sijat 5-6
14:45
Asemanpelto, Asemanpelto 3
TuPS/KP-75 YJ2
Päättynyt 0 - 4
IIF P07
 
 
Roope Määttä
16   Sijat 3-4
15:30
Asemanpelto, Asemanpelto 4
KJS/valkoinen
Päättynyt 0 - 3
FC Honka/keltainen
 
 
Sebastian Björklid
17   Sijat 1-2
15:30
Asemanpelto, Asemanpelto 3
KaaPo P13/H
Päättynyt 1 - 2
FC Honka/valkoinen
 
 
Roope Määttä
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com