Powered by GameResultsOnline.com tournament management

10. Poikien OP Uusimaa Lohja cup

29.8. - 20.9.2020 Asemanpelto, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan keskuskenttä, Nummi | Suomi

P8 (2012) Haaste
Otteluohjelma

Ottelut

Su 30.8.2020
1   Lohko B
09:30
Nummi, Nummi 1
KJS/ Sudet
Päättynyt 1 - 2
EIF Grön
 
 
Suorsa, Oskari
2   Lohko C
09:30
Nummi, Nummi 2
NuPS/mustat
Päättynyt 3 - 2
EIF
 
 
Savolainen, Kalle
3   Lohko D
09:30
Nummi, Nummi 3
LoPa/valkoinen
Päättynyt 1 - 5
EIF Vit
 
 
Savolainen, Paavo
4   Lohko B
10:30
Nummi, Nummi 1
APU 12
Päättynyt 1 - 0
GrIFK/Benfica
 
 
Suorsa, Oskari
5   Lohko C
10:30
Nummi, Nummi 2
Wilpas
Päättynyt 1 - 2
Ilves Keltainen
 
 
Savolainen, Kalle
6   Lohko D
10:30
Nummi, Nummi 3
HJK Laru/valkoiset
Päättynyt 3 - 1
Ilves Vihreä
 
 
Savolainen, Paavo
7   Lohko B
11:30
Nummi, Nummi 1
APU 12
Päättynyt 3 - 1
KJS/ Sudet
 
 
Suorsa, Oskari
8   Lohko C
11:30
Nummi, Nummi 2
Wilpas
Päättynyt 0 - 6
NuPS/mustat
 
 
Savolainen, Kalle
9   Lohko D
11:30
Nummi, Nummi 3
HJK Laru/valkoiset
Päättynyt 6 - 4
LoPa/valkoinen
 
 
Savolainen, Paavo
10   Lohko B
12:30
Nummi, Nummi 1
GrIFK/Benfica
Päättynyt 2 - 0
EIF Grön
 
 
Kollin, Valtteri
11   Lohko C
12:30
Nummi, Nummi 2
Ilves Keltainen
Päättynyt 2 - 2
EIF
 
 
Savolainen, Kalle
12   Lohko D
12:30
Nummi, Nummi 3
Ilves Vihreä
Päättynyt 4 - 1
EIF Vit
 
 
Savolainen, Paavo
13   Lohko B
13:30
Nummi, Nummi 1
EIF Grön
Päättynyt 2 - 2
APU 12
 
 
Suorsa, Oskari
14   Lohko C
13:30
Nummi, Nummi 2
EIF
Päättynyt 2 - 1
Wilpas
 
 
Savolainen, Kalle
15   Lohko D
13:30
Nummi, Nummi 3
EIF Vit
Päättynyt 1 - 3
HJK Laru/valkoiset
 
 
Savolainen, Paavo
16   Lohko B
14:30
Nummi, Nummi 1
KJS/ Sudet
Päättynyt 2 - 1
GrIFK/Benfica
 
 
Suorsa, Oskari
17   Lohko C
14:30
Nummi, Nummi 2
NuPS/mustat
Päättynyt 1 - 2
Ilves Keltainen
 
 
Savolainen, Kalle
18   Lohko D
14:30
Nummi, Nummi 3
LoPa/valkoinen
Päättynyt 2 - 6
Ilves Vihreä
 
 
Savolainen, Paavo

Ottelut 2

Su 30.8.2020
19   Lohko E
15:30
Nummi, Nummi 1
KJS/ Sudet
Päättynyt 2 - 1
 VL
Wilpas
 
 
Suorsa, Oskari
20   Lohko F
15:30
Nummi, Nummi 2
EIF
Päättynyt 4 - 1
LoPa/valkoinen
 
 
Savolainen, Kalle
21   Lohko G
15:30
Nummi, Nummi 3
EIF Vit
Päättynyt 1 - 3
GrIFK/Benfica
 
 
Savolainen, Paavo
22   Lohko H
16:30
Nummi, Nummi 1
APU 12
-
NuPS/mustat
 
 
Suorsa, Oskari
23   Lohko I
16:30
Nummi, Nummi 2
Ilves Keltainen
-
Ilves Vihreä
 
 
Savolainen, Kalle
24   Lohko J
16:30
Nummi, Nummi 3
HJK Laru/valkoiset
Päättynyt 4 - 3
EIF Grön
 
 
Savolainen, Paavo
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com