Powered by GameResultsOnline.com tournament management

10. Poikien OP Uusimaa Lohja cup

29.8. - 20.9.2020 Asemanpelto, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan keskuskenttä, Nummi | Suomi Ilmoittaudu

P9 (2011) Kilpa - Otteluohjelma

Sarja

Su 30.8.2020
1
10:00
Lohko E1
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
LoPa/valkoinen
-
NJS/musta
2
10:00
Lohko E2
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC Inter/musta
-
LPS/mustat
3
10:30
Lohko E1
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
TPV P9
-
HJK Laru/sininen
4
10:30
Lohko E2
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
HJK East/sininen
-
FC Honka/musta K
5
11:00
Lohko E1
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
LoPa/valkoinen
-
TPV P9
6
11:00
Lohko E2
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC Inter/musta
-
HJK East/sininen
7
11:30
Lohko E1
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
NJS/musta
-
HJK Laru/sininen
8
11:30
Lohko E2
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
LPS/mustat
-
FC Honka/musta K
9
12:00
Lohko E1
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
HJK Laru/sininen
-
LoPa/valkoinen
10
12:00
Lohko E2
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC Honka/musta K
-
FC Inter/musta
11
12:30
Lohko E1
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
NJS/musta
-
TPV P9
12
12:30
Lohko E2
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
LPS/mustat
-
HJK East/sininen
13
14:30
Lohko K1
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
Wilpas
-
LoPa/keltainen
14
14:30
Lohko K2
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC Wild/sininen
-
EBK/sininen
15
15:00
Lohko K1
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
KaPy/sininen
-
NuPS
16
15:00
Lohko K2
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC Inter/sininen
-
KaaPo/keltainen
17
15:30
Lohko K1
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
Wilpas
-
KaPy/sininen
18
15:30
Lohko K2
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC Wild/sininen
-
FC Inter/sininen
19
16:00
Lohko K1
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
LoPa/keltainen
-
NuPS
20
16:00
Lohko K2
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
EBK/sininen
-
KaaPo/keltainen
21
16:30
Lohko K1
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
NuPS
-
Wilpas
22
16:30
Lohko K2
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
KaaPo/keltainen
-
FC Wild/sininen
23
17:00
Lohko K1
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
LoPa/keltainen
-
KaPy/sininen
24
17:00
Lohko K2
Ei aloitettu
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
EBK/sininen
-
FC Inter/sininen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com