Powered by GameResultsOnline.com tournament management

10. Poikien OP Uusimaa Lohja cup

29.8. - 20.9.2020 Asemanpelto, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan keskuskenttä, Nummi | Suomi

P9 (2011) Kilpa
Otteluohjelma

Sarja

Su 30.8.2020
1   Lohko E1
10:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
LoPa/valkoinen
-
NJS/musta
 
 
Valtteri Sinisalo
2   Lohko E2
10:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC Inter/musta
-
LPS/mustat
 
 
Tuukka Lempinen
3   Lohko E1
10:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
TPV P9
-
HJK Laru/sininen
 
 
Valtteri Sinisalo
4   Lohko E2
10:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
HJK East/sininen
-
FC Honka/musta K
 
 
Tuukka Lempinen
5   Lohko E1
11:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
LoPa/valkoinen
-
TPV P9
 
 
Valtteri Sinisalo
6   Lohko E2
11:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC Inter/musta
-
HJK East/sininen
 
 
Tuukka Lempinen
7   Lohko E1
11:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
NJS/musta
-
HJK Laru/sininen
 
 
Valtteri Sinisalo
8   Lohko E2
11:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
LPS/mustat
-
FC Honka/musta K
 
 
Tuukka Lempinen
9   Lohko E1
12:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
HJK Laru/sininen
-
LoPa/valkoinen
 
 
Valtteri Sinisalo
10   Lohko E2
12:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC Honka/musta K
-
FC Inter/musta
 
 
Tuukka Lempinen
11   Lohko E1
12:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
NJS/musta
-
TPV P9
 
 
Riku Määttä
12   Lohko E2
12:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
LPS/mustat
-
HJK East/sininen
 
 
Roope Määttä
13   Lohko K1
14:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
Wilpas
-
LoPa/keltainen
 
 
Riku Määttä
14   Lohko K2
14:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC Wild/sininen
-
EBK/sininen
 
 
Roope Määttä
15   Lohko K1
15:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
KaPy/sininen
-
NuPS
 
 
Riku Määttä
16   Lohko K2
15:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC Inter/sininen
-
KaaPo/keltainen
 
 
Roope Määttä
17   Lohko K1
15:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
Wilpas
-
KaPy/sininen
 
 
Aatu Kuitunen
18   Lohko K2
15:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC Wild/sininen
-
FC Inter/sininen
 
 
Joonatan Planting
19   Lohko K1
16:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
LoPa/keltainen
-
NuPS
 
 
Aatu Kuitunen
20   Lohko K2
16:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
EBK/sininen
-
KaaPo/keltainen
 
 
Joonatan Planting
21   Lohko K1
16:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
NuPS
-
Wilpas
 
 
Aatu Kuitunen
22   Lohko K2
16:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
KaaPo/keltainen
-
FC Wild/sininen
 
 
Joonatan Planting
23   Lohko K1
17:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
LoPa/keltainen
-
KaPy/sininen
 
 
Aatu Kuitunen
24   Lohko K2
17:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
EBK/sininen
-
FC Inter/sininen
 
 
Joonatan Planting
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com