Powered by GameResultsOnline.com tournament management

10. Poikien OP Uusimaa Lohja cup

29.8. - 20.9.2020 Asemanpelto, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan keskuskenttä, Nummi | Suomi

P9 (2011) Harraste
Otteluohjelma

Sarja

La 29.8.2020
1   Lohko F
09:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
LoPa/musta
-
LPS/valkoiset
 
 
Tuukka Lempinen
2   Lohko F
09:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
EBK/keltainen
-
FC SauPa Leijonat
 
 
Riku Määttä
3   Lohko H
09:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
IIF
-
FC Cobrat
 
 
Tuukka Lempinen
4   Lohko H
09:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
NuPS/punainen
-
FC Honka/valkoinen
 
 
Riku Määttä
5   Lohko F
10:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
EBK/keltainen
-
HJK Laru/valkoinen
 
 
Tuukka Lempinen
6   Lohko F
10:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC SauPa Leijonat
-
LPS/valkoiset
 
 
Riku Määttä
7   Lohko H
10:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
NuPS/punainen
-
KaaPo/keltamusta
 
 
Remu Tarkiainen
8   Lohko H
10:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC Cobrat
-
FC Honka/valkoinen
 
 
Teemu Tupola
9   Lohko F
11:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
HJK Laru/valkoinen
-
FC SauPa Leijonat
 
 
Remu Tarkiainen
10   Lohko F
11:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
LoPa/musta
-
EBK/keltainen
 
 
Teemu Tupola
11   Lohko H
11:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
FC Honka/valkoinen
-
KaaPo/keltamusta
 
 
Tuukka Lempinen
12   Lohko H
11:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
IIF
-
NuPS/punainen
 
 
Riku Määttä
13   Lohko F
12:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
HJK Laru/valkoinen
-
LPS/valkoiset
 
 
Tuukka Lempinen
14   Lohko F
12:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
LoPa/musta
-
FC SauPa Leijonat
 
 
Riku Määttä
15   Lohko H
12:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
FC Cobrat
-
KaaPo/keltamusta
 
 
Remu Tarkiainen
16   Lohko H
12:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
IIF
-
FC Honka/valkoinen
 
 
Teemu Tupola
17   Lohko F
13:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
LPS/valkoiset
-
EBK/keltainen
 
 
Remu Tarkiainen
18   Lohko F
13:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
LoPa/musta
-
HJK Laru/valkoinen
 
 
Teemu Tupola
19   Lohko H
13:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
FC Cobrat
-
NuPS/punainen
 
 
Remu Tarkiainen
20   Lohko H
13:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
IIF
-
KaaPo/keltamusta
 
 
Teemu Tupola
21   Lohko J
14:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
NJS/valkoinen
-
PPS/valkoinen I
 
 
Nette Jokivalli
22   Lohko J
14:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
EBK/musta
-
FC SauPa P2011 Leopardit
 
 
Venla Halonen
23   Lohko I
15:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
KaPy/sinivalkoinen
-
EIF/grönvit
 
 
Nette Jokivalli
24   Lohko I
15:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
HJK East/keltainen
-
NoPS/valkoinen
 
 
Venla Halonen
25   Lohko J
15:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
EBK/musta
-
FC HIK
 
 
Nette Jokivalli
26   Lohko J
15:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
FC SauPa P2011 Leopardit
-
PPS/valkoinen I
 
 
Venla Halonen
27   Lohko I
16:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
HJK East/keltainen
-
KJS Ketut
 
 
Aatu Kuitunen
28   Lohko I
16:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
EIF/grönvit
-
NoPS/valkoinen
 
 
Valtteri Kollin
29   Lohko J
16:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
FC HIK
-
FC SauPa P2011 Leopardit
 
 
Aatu Kuitunen
30   Lohko J
16:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
EBK/musta
-
NJS/valkoinen
 
 
Valtteri Kollin
31   Lohko I
17:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
NoPS/valkoinen
-
KJS Ketut
 
 
Nette Jokivalli
32   Lohko I
17:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
KaPy/sinivalkoinen
-
HJK East/keltainen
 
 
Venla Halonen
33   Lohko J
17:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
FC HIK
-
PPS/valkoinen I
 
 
Nette Jokivalli
34   Lohko J
17:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
NJS/valkoinen
-
FC SauPa P2011 Leopardit
 
 
Venla Halonen
35   Lohko I
18:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
EIF/grönvit
-
KJS Ketut
 
 
Aatu Kuitunen
36   Lohko I
18:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
KaPy/sinivalkoinen
-
NoPS/valkoinen
 
 
Valtteri Kollin
37   Lohko J
18:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
PPS/valkoinen I
-
EBK/musta
 
 
Aatu Kuitunen
38   Lohko J
18:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
FC HIK
-
NJS/valkoinen
 
 
Valtteri Kollin
39   Lohko I
19:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
EIF/grönvit
-
HJK East/keltainen
 
 
Aatu Kuitunen
40   Lohko I
19:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
KaPy/sinivalkoinen
-
KJS Ketut
 
 
Valtteri Kollin
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com