Powered by GameResultsOnline.com tournament management

10. Poikien OP Uusimaa Lohja cup

29.8. - 20.9.2020 Asemanpelto, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan keskuskenttä, Nummi | Suomi

P10 (2010) Haaste
Otteluohjelma

Alkusarja

Su 30.8.2020
1   Lohko A
09:00
Asemanpelto, Asemanpelto 1
NuPS/sininen
Päättynyt 0 - 1
Pitäjänmäen Tarmo
 
 
Joenniemi, Eetu
2   Lohko A
09:00
Asemanpelto, Asemanpelto 2
LoPS Black
Päättynyt 3 - 0
PPS/musta P11
 
 
Järvi, Karri
3   Lohko B
09:00
Asemanpelto, Asemanpelto 3
FC Wild/sininen
Päättynyt 2 - 1
FC89/punainen
 
 
Mäkelä, Onni
4   Lohko B
09:00
Asemanpelto, Asemanpelto 4
APU
Päättynyt 4 - 1
Ponnistus/punainen
 
 
Tupola, Teemu
5   Lohko C
09:30
Asemanpelto, Asemanpelto 1
LoPa/valkoinen
Päättynyt 4 - 1
FC Halikko
 
 
Joenniemi, Eetu
6   Lohko C
09:30
Asemanpelto, Asemanpelto 2
FC Kirkkonummi White 2
Päättynyt 0 - 2
KJS
 
 
Järvi, Karri
7   Lohko D
09:30
Asemanpelto, Asemanpelto 3
EIF/grön
Päättynyt 1 - 3
FC Kontu/valkoinen
 
 
Mäkelä, Onni
8   Lohko D
09:30
Asemanpelto, Asemanpelto 4
FC Kirkkonummi White 1
Päättynyt 2 - 1
Wilpas
 
 
Tupola, Teemu
9   Lohko A
10:00
Asemanpelto, Asemanpelto 1
LoPS Black
Päättynyt 2 - 0
NuPS/sininen
 
 
Joenniemi, Eetu
10   Lohko A
10:00
Asemanpelto, Asemanpelto 2
PPS/musta P11
Päättynyt 1 - 1
Pitäjänmäen Tarmo
 
 
Järvi, Karri
11   Lohko B
10:00
Asemanpelto, Asemanpelto 3
APU
Päättynyt 1 - 1
FC Wild/sininen
 
 
Mäkelä, Onni
12   Lohko B
10:00
Asemanpelto, Asemanpelto 4
Ponnistus/punainen
Päättynyt 8 - 0
FC89/punainen
 
 
Tupola, Teemu
13   Lohko C
10:30
Asemanpelto, Asemanpelto 1
FC Kirkkonummi White 2
Päättynyt 1 - 4
LoPa/valkoinen
 
 
Järvi, Karri
14   Lohko C
10:30
Asemanpelto, Asemanpelto 2
KJS
Päättynyt 2 - 1
FC Halikko
 
 
Ryhänen, Noa
15   Lohko D
10:30
Asemanpelto, Asemanpelto 3
FC Kirkkonummi White 1
Päättynyt 4 - 4
EIF/grön
 
 
Raitanen, Mika
16   Lohko D
10:30
Asemanpelto, Asemanpelto 4
Wilpas
Päättynyt 4 - 0
FC Kontu/valkoinen
 
 
Tupola, Teemu
17   Lohko A
11:00
Asemanpelto, Asemanpelto 1
NuPS/sininen
Päättynyt 1 - 1
PPS/musta P11
 
 
Joenniemi, Eetu
18   Lohko A
11:00
Asemanpelto, Asemanpelto 2
Pitäjänmäen Tarmo
Päättynyt 0 - 0
LoPS Black
 
 
Järvi, Karri
19   Lohko B
11:00
Asemanpelto, Asemanpelto 3
FC Wild/sininen
Päättynyt 0 - 2
Ponnistus/punainen
 
 
Mäkelä, Onni
20   Lohko B
11:00
Asemanpelto, Asemanpelto 4
FC89/punainen
Päättynyt 0 - 2
APU
 
 
Tupola, Teemu
21   Lohko C
11:30
Asemanpelto, Asemanpelto 1
LoPa/valkoinen
Päättynyt 0 - 0
KJS
 
 
Ryhänen, Noa
22   Lohko C
11:30
Asemanpelto, Asemanpelto 2
FC Halikko
Päättynyt 4 - 2
FC Kirkkonummi White 2
 
 
Raitanen, Mika
23   Lohko D
11:30
Asemanpelto, Asemanpelto 3
EIF/grön
Päättynyt 0 - 2
Wilpas
 
 
Mäkelä, Onni
24   Lohko D
11:30
Asemanpelto, Asemanpelto 4
FC Kontu/valkoinen
Päättynyt 2 - 0
FC Kirkkonummi White 1
 
 
Joenniemi, Eetu

Sijoitusottelut 1

Su 30.8.2020
25   Sijat 13-16a
12:15
Asemanpelto, Asemanpelto 1
NuPS/sininen
Päättynyt 5 - 0
FC89/punainen
 
 
Tupola, Teemu
26   Sijat 13-16b
12:15
Asemanpelto, Asemanpelto 2
FC Kirkkonummi White 2
Päättynyt 5 - 0
EIF/grön
 
 
Järvi, Karri
27   Sijat 9-12a
12:15
Asemanpelto, Asemanpelto 3
PPS/musta P11
Päättynyt 0 - 1
FC Wild/sininen
 
 
Ryhänen, Noa
28   Sijat 9-12b
12:15
Asemanpelto, Asemanpelto 4
FC Halikko
Päättynyt 3 - 2
FC Kirkkonummi White 1
 
 
Raitanen, Mika
29   Sijat 5-8a
12:45
Asemanpelto, Asemanpelto 1
Pitäjänmäen Tarmo
Päättynyt 2 - 3
Ponnistus/punainen
 
 
Tupola, Teemu
30   Sijat 5-8b
12:45
Asemanpelto, Asemanpelto 2
KJS
Päättynyt 0 - 2
FC Kontu/valkoinen
 
 
Mäkelä, Onni
31   Sijat 1-4a
12:45
Asemanpelto, Asemanpelto 3
LoPS Black
Päättynyt 0 - 1
APU
 
 
Ryhänen, Noa
32   Sijat 1-4b
12:45
Asemanpelto, Asemanpelto 4
LoPa/valkoinen
Päättynyt 3 - 1
Wilpas
 
 
Raitanen, Mika

Sijoitusottelut 2

Su 30.8.2020
33   Sijat 15-16
13:30
Asemanpelto, Asemanpelto 1
FC89/punainen
Päättynyt 2 - 3
EIF/grön
 
 
Raitanen, Eemil
34   Sijat 13-14
13:30
Asemanpelto, Asemanpelto 2
NuPS/sininen
Päättynyt 1 - 0
FC Kirkkonummi White 2
 
 
Panahi, Heidar
35   Sijat 11-12
13:30
Asemanpelto, Asemanpelto 3
PPS/musta P11
Päättynyt 1 - 4
FC Kirkkonummi White 1
 
 
Ryhänen, Noa
36   Sijat 9-10
13:30
Asemanpelto, Asemanpelto 4
FC Wild/sininen
Päättynyt 0 - 2
FC Halikko
 
 
Raitanen, Mika
37   Sijat 7-8
14:00
Asemanpelto, Asemanpelto 4
Pitäjänmäen Tarmo
Päättynyt 2 - 0
KJS
 
 
Raitanen, Eemil
38   Sijat 5-6
14:00
Asemanpelto, Asemanpelto 3
Ponnistus/punainen
Päättynyt 1 - 2
FC Kontu/valkoinen
 
 
Panahi, Heidar
39   Sijat 3-4
14:00
Asemanpelto, Asemanpelto 2
LoPS Black
Päättynyt 2 - 1
Wilpas
 
 
Ryhänen, Noa
40   Sijat 1-2
14:00
Asemanpelto, Asemanpelto 1
APU
Päättynyt 2 - 1
LoPa/valkoinen
 
 
Raitanen, Mika
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com