Powered by GameResultsOnline.com tournament management

10. Poikien OP Uusimaa Lohja cup

29.8. - 20.9.2020 Asemanpelto, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan keskuskenttä, Nummi | Suomi

P10 (2010) Harraste
Otteluohjelma

Alkusarja

La 29.8.2020
1   Lohko A
13:30
Asemanpelto, Asemanpelto 3
LoPa/sininen
Päättynyt 1 - 3
VJS/valkoinen 2
 
 
Järvi, Karri
2   Lohko A
13:30
Asemanpelto, Asemanpelto 4
Siuntion Sisu
Päättynyt 5 - 1
FC Wild/valkoinen
 
 
Heikkinen, Timo
3   Lohko B
14:00
Asemanpelto, Asemanpelto 3
ViTa - 10
Päättynyt 3 - 0
FC Honka/valkoinen
 
 
Järvi, Karri
4   Lohko B
14:00
Asemanpelto, Asemanpelto 4
NuPS/vihreä
Päättynyt 6 - 0
Sammon Futarit
 
 
Heikkinen, Timo
5   Lohko A
14:30
Asemanpelto, Asemanpelto 3
Siuntion Sisu
Päättynyt 2 - 0
LoPa/sininen
 
 
Järvi, Karri
6   Lohko A
14:30
Asemanpelto, Asemanpelto 4
Ponnistus/valkoinen
Päättynyt 2 - 2
VJS/valkoinen 2
 
 
Heikkinen, Timo
7   Lohko B
15:00
Asemanpelto, Asemanpelto 3
NuPS/vihreä
Päättynyt 0 - 7
ViTa - 10
 
 
Järvi, Karri
8   Lohko B
15:00
Asemanpelto, Asemanpelto 4
BK-46
Päättynyt 4 - 2
FC Honka/valkoinen
 
 
Heikkinen, Timo
9   Lohko A
15:45
Asemanpelto, Asemanpelto 3
Ponnistus/valkoinen
Päättynyt 2 - 0
Siuntion Sisu
 
 
Järvi, Karri
10   Lohko A
15:45
Asemanpelto, Asemanpelto 4
FC Wild/valkoinen
Päättynyt 6 - 0
LoPa/sininen
 
 
Heikkinen, Timo
11   Lohko B
16:15
Asemanpelto, Asemanpelto 3
BK-46
Päättynyt 4 - 1
NuPS/vihreä
 
 
Pönni, Alek
12   Lohko B
16:15
Asemanpelto, Asemanpelto 4
Sammon Futarit
Päättynyt 0 - 8
ViTa - 10
 
 
Pönni, Aaron
13   Lohko A
16:45
Asemanpelto, Asemanpelto 3
FC Wild/valkoinen
Päättynyt 0 - 2
Ponnistus/valkoinen
 
 
Järvi, Karri
14   Lohko A
16:45
Asemanpelto, Asemanpelto 4
VJS/valkoinen 2
Päättynyt 2 - 1
Siuntion Sisu
 
 
Heikkinen, Timo
15   Lohko B
17:15
Asemanpelto, Asemanpelto 2
Sammon Futarit
Päättynyt 2 - 4
BK-46
 
 
Järvi, Karri
16   Lohko B
17:15
Asemanpelto, Asemanpelto 3
FC Honka/valkoinen
Päättynyt 2 - 0
NuPS/vihreä
 
 
Pönni, Alek
17   Lohko A
17:15
Asemanpelto, Asemanpelto 4
VJS/valkoinen 2
Päättynyt 6 - 0
FC Wild/valkoinen
 
 
Pönni, Aaron
18   Lohko A
17:45
Asemanpelto, Asemanpelto 2
LoPa/sininen
Päättynyt 2 - 1
Ponnistus/valkoinen
 
 
Järvi, Karri
19   Lohko B
17:45
Asemanpelto, Asemanpelto 3
FC Honka/valkoinen
Päättynyt 8 - 0
Sammon Futarit
 
 
Pönni, Alek
20   Lohko B
17:45
Asemanpelto, Asemanpelto 4
ViTa - 10
Päättynyt 4 - 1
BK-46
 
 
Pönni, Aaron

Sijoitusottelut

La 29.8.2020
21   Sijat 9-10
18:15
Asemanpelto, Asemanpelto 4
LoPa/sininen
Päättynyt 6 - 0
Sammon Futarit
 
 
Järvi, Karri
22   Sijat 7-8
18:15
Asemanpelto, Asemanpelto 3
NuPS/vihreä
Päättynyt 1 - 0
FC Wild/valkoinen
 
 
Heikkinen, Timo
23   Sijat 5-6
18:15
Asemanpelto, Asemanpelto 2
Siuntion Sisu
Päättynyt 3 - 2
FC Honka/valkoinen
 
 
Pönni, Alek
24   Sijat 3-4
18:15
Asemanpelto, Asemanpelto 1
BK-46
Päättynyt 2 - 4
Ponnistus/valkoinen
 
 
Pönni, Aaron
25   Sijat 1-2
18:45
Asemanpelto, Asemanpelto 2
VJS/valkoinen 2
Päättynyt 0 - 6
ViTa - 10
 
 
Pönni, Alek
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com