Powered by GameResultsOnline.com tournament management

10. Poikien OP Uusimaa Lohja cup

29.8. - 20.9.2020 Asemanpelto, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan keskuskenttä, Nummi | Suomi

P9 (2011) Haaste
Otteluohjelma

Sarja

La 29.8.2020
1   Lohko B
09:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
EIF/grön
-
FC SauPa Karhut
 
 
Kollin, Valtteri
2   Lohko B
09:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
NoPS/musta
-
PPS/punainen
 
 
Sinisalo, Jesse
3   Lohko A
09:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
LoPa/sininen
-
Ilves West
 
 
Kollin, Valtteri
4   Lohko A
09:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
EBK/vihreä
-
LPS/keltaiset
 
 
Sinisalo, Jesse
5   Lohko B
10:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
NoPS/musta
-
HJK East Valkoinen
 
 
Kollin, Valtteri
6   Lohko B
10:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
FC SauPa Karhut
-
PPS/punainen
 
 
Sinisalo, Jesse
7   Lohko A
10:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
EBK/vihreä
-
PöKa P11
 
 
Suorsa, Oskari
8   Lohko A
10:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
Ilves West
-
LPS/keltaiset
 
 
Kovalainen, Mette
9   Lohko B
11:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
HJK East Valkoinen
-
PPS/punainen
 
 
Suorsa, Oskari
10   Lohko B
11:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
EIF/grön
-
NoPS/musta
 
 
Kovalainen, Mette
11   Lohko A
11:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
LPS/keltaiset
-
PöKa P11
 
 
Kollin, Valtteri
12   Lohko A
11:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
LoPa/sininen
-
EBK/vihreä
 
 
Sinisalo, Jesse
13   Lohko B
12:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
FC SauPa Karhut
-
HJK East Valkoinen
 
 
Kollin, Valtteri
14   Lohko B
12:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
PPS/punainen
-
EIF/grön
 
 
Sinisalo, Jesse
15   Lohko A
12:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
Ilves West
-
PöKa P11
 
 
Suorsa, Oskari
16   Lohko A
12:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
LoPa/sininen
-
LPS/keltaiset
 
 
Kovalainen, Mette
17   Lohko B
13:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
FC SauPa Karhut
-
NoPS/musta
 
 
Suorsa, Oskari
18   Lohko B
13:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
HJK East Valkoinen
-
EIF/grön
 
 
Kovalainen, Mette
19   Lohko A
13:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 1
Ilves West
-
EBK/vihreä
 
 
Suorsa, Oskari
20   Lohko A
13:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 2
LoPa/sininen
-
PöKa P11
 
 
Kovalainen, Mette
21   Lohko D
14:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
KJS Karhut
-
FC Honka/keltainen
 
 
Sinisalo, Valtteri
22   Lohko D
14:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
IIF
-
KaaPo Musta
 
 
Kuusela, Janni
23   Lohko C
15:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
NuPS/musta
-
APU P11
 
 
Sinisalo, Valtteri
24   Lohko C
15:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
NJS/sininen
-
FC HIK
 
 
Kuusela, Janni
25   Lohko D
15:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
IIF
-
BK-46
 
 
Sinisalo, Valtteri
26   Lohko D
15:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
FC Honka/keltainen
-
KaaPo Musta
 
 
Kuusela, Janni
27   Lohko C
16:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
NJS/sininen
-
KaPy Valkoinen
 
 
Mäkelä, Ilona
28   Lohko C
16:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
APU P11
-
FC HIK
 
 
Tiainen, Ina
29   Lohko D
16:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
KaaPo Musta
-
BK-46
 
 
Mäkelä, Ilona
30   Lohko D
16:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
KJS Karhut
-
IIF
 
 
Tiainen, Ina
31   Lohko C
17:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
FC HIK
-
KaPy Valkoinen
 
 
Sinisalo, Valtteri
32   Lohko C
17:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
NuPS/musta
-
NJS/sininen
 
 
Kuusela, Janni
33   Lohko D
17:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
FC Honka/keltainen
-
BK-46
 
 
Sinisalo, Valtteri
34   Lohko D
17:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
KJS Karhut
-
KaaPo Musta
 
 
Kuusela, Janni
35   Lohko C
18:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
APU P11
-
KaPy Valkoinen
 
 
Mäkelä, Ilona
36   Lohko C
18:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
NuPS/musta
-
FC HIK
 
 
Tiainen, Ina
37   Lohko D
18:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
FC Honka/keltainen
-
IIF
 
 
Mäkelä, Ilona
38   Lohko D
18:30
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
KJS Karhut
-
BK-46
 
 
Tiainen, Ina
39   Lohko C
19:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 3
APU P11
-
NJS/sininen
 
 
Mäkelä, Ilona
40   Lohko C
19:00
Virkkalan keskuskenttä, Virkkala 4
NuPS/musta
-
KaPy Valkoinen
 
 
Tiainen, Ina
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com