Powered by GameResultsOnline.com tournament management

8. Poikien OP Lohja cup

9.6. - 17.6.2018 Asemanpellon Pallokentät, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen Urheilukenttä | Suomi

Lohko B

P14
Lohkotilanteet

Lohko B
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Honka/musta55009 - 115
2NJS/musta531115 - 410
3FC Espoo 2530216 - 89
4KaPy Liverpool512214 - 155
5HooGee/EsPa YJ511312 - 124
6I-HK50054 - 300
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden maaliero 4) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 5) Lohkon otteluiden maaliero 6) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 7) Arpa

P14
Otteluohjelma

Alkusarja

La 16.6.2018
2   Lohko B
10:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
KaPy Liverpool
Päättynyt 1 - 6
FC Espoo 2
 
 
Jasu Pajunen
4   Lohko B
10:45
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
HooGee/EsPa YJ
Päättynyt 0 - 2
FC Honka/musta
 
 
Jasu Pajunen
6   Lohko B
11:30
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
NJS/musta
Päättynyt 7 - 0
I-HK
 
 
Heidar Panahi
8   Lohko B
12:15
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
HooGee/EsPa YJ
Päättynyt 3 - 3
KaPy Liverpool
 
 
Heidar Panahi
10   Lohko B
13:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
NJS/musta
Päättynyt 2 - 0
FC Espoo 2
 
 
Mahdi Ashrafi
12   Lohko B
13:45
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
I-HK
Päättynyt 1 - 3
FC Honka/musta
 
 
Jasu Pajunen
14   Lohko B
14:30
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
KaPy Liverpool
Päättynyt 3 - 3
NJS/musta
 
 
Jalil Benamar
16   Lohko B
15:15
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
I-HK
Päättynyt 0 - 7
HooGee/EsPa YJ
 
 
Heidar Panahi
18   Lohko B
16:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
FC Honka/musta
Päättynyt 1 - 0
FC Espoo 2
 
 
Jasu Pajunen
Su 17.6.2018
19   Lohko B
10:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
I-HK
Päättynyt 1 - 7
KaPy Liverpool
 
 
Mahdi Ashrafi
21   Lohko B
10:45
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
FC Honka/musta
Päättynyt 1 - 0
NJS/musta
 
 
Mahdi Ashrafi
23   Lohko B
11:30
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
FC Espoo 2
Päättynyt 4 - 2
HooGee/EsPa YJ
 
 
Aapo Marjelund
25   Lohko B
12:15
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
KaPy Liverpool
Päättynyt 0 - 2
FC Honka/musta
 
 
Aapo Marjelund
27   Lohko B
13:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
FC Espoo 2
Päättynyt 6 - 2
I-HK
 
 
Heidar Panahi
29   Lohko B
13:45
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
HooGee/EsPa YJ
Päättynyt 0 - 3
NJS/musta
 
 
Heidar Panahi
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com