Powered by GameResultsOnline.com tournament management

8. Poikien OP Lohja cup

9.6. - 17.6.2018 Asemanpellon Pallokentät, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen Urheilukenttä | Suomi

Lohko A

P13 Taso 1
Lohkotilanteet

Lohko A
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PPJ Eira Kaivari550017 - 315
2VJS/valkoinen53117 - 210
3LePa/Vihreä52128 - 87
4LoPa/valkoinen52038 - 96
5VJS/valkopunainen51043 - 103
6Akilles valkoinen51042 - 133
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden maaliero 4) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 5) Lohkon otteluiden maaliero 6) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 7) Arpa

P13 Taso 1
Otteluohjelma

Sarja

La 9.6.2018
1   Lohko A
08:30
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
LePa/Vihreä
Päättynyt 2 - 0
VJS/valkopunainen
 
 
Joona Pajunen
2   Lohko A
08:30
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
Akilles valkoinen
Päättynyt 0 - 3
VJS/valkoinen
 
 
Juuso Sainio
3   Lohko A
09:05
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
PPJ Eira Kaivari
Päättynyt 4 - 2
LoPa/valkoinen
 
 
Joona Pajunen
4   Lohko A
09:05
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
VJS/valkopunainen
Päättynyt 3 - 0
Akilles valkoinen
 
 
Juuso Sainio
5   Lohko A
09:40
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
VJS/valkoinen
Päättynyt 0 - 1
PPJ Eira Kaivari
 
 
Veeti Lemberg
6   Lohko A
09:40
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
LoPa/valkoinen
Päättynyt 3 - 2
LePa/Vihreä
 
 
Juuso Sainio
7   Lohko A
10:15
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
Akilles valkoinen
Päättynyt 2 - 1
LoPa/valkoinen
 
 
Veeti Lemberg
8   Lohko A
10:15
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
VJS/valkopunainen
Päättynyt 0 - 2
VJS/valkoinen
 
 
Juuso Sainio
9   Lohko A
10:50
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
LePa/Vihreä
Päättynyt 1 - 4
PPJ Eira Kaivari
 
 
Joona Pajunen
Su 10.6.2018
10   Lohko A
08:30
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
Akilles valkoinen
Päättynyt 0 - 2
LePa/Vihreä
 
 
Heidar Panahi
11   Lohko A
08:30
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
PPJ Eira Kaivari
Päättynyt 4 - 0
VJS/valkopunainen
 
 
Mahdi Ashrafi
12   Lohko A
09:05
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
VJS/valkoinen
Päättynyt 1 - 0
LoPa/valkoinen
 
 
Heidar Panahi
13   Lohko A
09:05
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
Akilles valkoinen
Päättynyt 0 - 4
PPJ Eira Kaivari
 
 
Mahdi Ashrafi
14   Lohko A
09:40
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
LePa/Vihreä
Päättynyt 1 - 1
VJS/valkoinen
 
 
Juuso Sainio
15   Lohko A
09:40
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
VJS/valkopunainen
Päättynyt 0 - 2
LoPa/valkoinen
 
 
Jasu Pajunen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com