Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 12. OP Lohja cup

11.6. - 19.6.2022 Virkkalan urheilukenttä, Asemanpellon pallokenttä, Virkkala | Suomi

P13 Haaste -2009
Otteluohjelma

Alkusarja

La 18.6.2022
1   Lohko D
09:30
Asemanpellon pallokenttä, 1
EIF P09
Päättynyt 2 - 1
PPJ United / blue
 
 
Kuitunen Aatu
2   Lohko E
09:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
FC Honka / keltainen K
Päättynyt 1 - 3
HJK Arabia 09
 
 
Lempinen Tuukka
3   Lohko B
09:30
Asemanpellon pallokenttä, 3
If Gnistan / Sin 1
Päättynyt 1 - 1
EPS / musta B
 
 
Määttä Roope
4   Lohko C
09:30
Asemanpellon pallokenttä, 4
NuPS P09 / musta
Päättynyt 0 - 0
FC Honka / keltainen M
 
 
Järvi Karri
5   Lohko D
10:30
Asemanpellon pallokenttä, 1
PPJ United / blue
Päättynyt 0 - 5
KaPy Sininen
 
 
Kuitunen Aatu
6   Lohko E
10:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
HJK Arabia 09
Päättynyt 0 - 1
TuPS/KP-75 YJ
 
 
Lempinen Tuukka
7   Lohko B
10:30
Asemanpellon pallokenttä, 3
EPS / musta B
Päättynyt 1 - 1
MPS
 
 
Määttä Roope
8   Lohko C
10:30
Asemanpellon pallokenttä, 4
FC Honka / keltainen M
Päättynyt 1 - 2
HJK East / sininen
 
 
Järvi Karri
9   Lohko D
11:30
Asemanpellon pallokenttä, 1
KaPy Sininen
Päättynyt 0 - 0
EIF P09
 
 
Kuitunen Aatu
10   Lohko E
11:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
TuPS/KP-75 YJ
Päättynyt 4 - 1
FC Honka / keltainen K
 
 
Lempinen Tuukka
11   Lohko B
11:30
Asemanpellon pallokenttä, 3
MPS
Päättynyt 0 - 1
If Gnistan / Sin 1
 
 
Määttä Roope
12   Lohko C
11:30
Asemanpellon pallokenttä, 4
HJK East / sininen
Päättynyt 0 - 0
NuPS P09 / musta
 
 
Järvi Karri

Sijoitusottelut

La 18.6.2022
13   Jatko A1
13:00
Asemanpellon pallokenttä, 2
KaPy Sininen
Päättynyt 2 - 0
NuPS P09 / musta
 
 
Timonen Konsta
14   Jatko A1
13:00
Asemanpellon pallokenttä, 4
TuPS/KP-75 YJ
Päättynyt 1 - 0
 RPK
EPS / musta B
 
 
Partanen Leevi
15   Jatko A1
13:30
Asemanpellon pallokenttä, 1
If Gnistan / Sin 1
Päättynyt 4 - 5
HJK Arabia 09
 
 
Panahi Heidar
16   Jatko A1
13:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
HJK East / sininen
Päättynyt 0 - 6
EIF P09
 
 
Nikkanen Justus
17   Jatko B
13:30
Asemanpellon pallokenttä, 3
MPS
Päättynyt 5 - 0
FC Honka / keltainen K
 
 
Lahdelma Iina
18   Jatko B
13:30
Asemanpellon pallokenttä, 4
FC Honka / keltainen M
Päättynyt 0 - 1
PPJ United / blue
 
 
Partanen Leevi

Sijoitusottelut

La 18.6.2022
14:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
MPS
Päättynyt 0 - 1
PPJ United / blue
 
 
Timonen Konsta
14:30
Asemanpellon pallokenttä, 4
FC Honka / keltainen K
Päättynyt 3 - 4
 RPK
FC Honka / keltainen M
 
 
Peltomäki Sami
15:00
Asemanpellon pallokenttä, 3
NuPS P09 / musta
Päättynyt 0 - 2
EPS / musta B
 
 
Peltomäki Sami
15:00
Asemanpellon pallokenttä, 4
If Gnistan / Sin 1
Päättynyt 3 - 4
HJK East / sininen
 
 
Partanen Leevi
15:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
KaPy Sininen
Päättynyt 2 - 0
TuPS/KP-75 YJ
 
 
Peltomäki Sami
15:30
Asemanpellon pallokenttä, 4
HJK Arabia 09
Päättynyt 2 - 1
EIF P09
 
 
Partanen Leevi

Sijoitusottelut

La 18.6.2022
16:45
Asemanpellon pallokenttä, 2
EPS / musta B
Päättynyt 0 - 1
HJK East / sininen
 
 
Timonen Konsta
16:45
Asemanpellon pallokenttä, 4
NuPS P09 / musta
Päättynyt 3 - 2
 RPK
If Gnistan / Sin 1
 
 
Peltomäki Sami
17:30
Asemanpellon pallokenttä, 1
KaPy Sininen
Päättynyt 0 - 1
HJK Arabia 09
 
 
Peltomäki Sami
17:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
TuPS/KP-75 YJ
Päättynyt 0 - 4
EIF P09
 
 
Partanen Leevi
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com