Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 12. OP Lohja cup

11.6. - 19.6.2022 Virkkalan urheilukenttä, Asemanpellon pallokenttä, Virkkala | Suomi

P8 VP -2014
Otteluohjelma

VP otteluohjelma

La 18.6.2022
1   Lohko 1
09:00
Virkkalan urheilukenttä, 1
KaaPo punainen
Päättynyt 2 - 9
EIF Grön
 
 
Lindberg Olivia
2   Lohko 1
09:00
Virkkalan urheilukenttä, 2
Nups musta
Päättynyt 4 - 10
Lopa valkoinen
 
 
Glumerus Nella
3   Lohko 3
09:00
Virkkalan urheilukenttä, 3
Vita P13-14
Päättynyt 2 - 0
FC SauPa valkoinen
 
 
Heli Jenna
4   Lohko 3
09:00
Virkkalan urheilukenttä, 4
Lopa Sinivalkoinen
Päättynyt 3 - 3
EIF Grönvit
 
 
Jokivalli Nette
5   Lohko 2
09:30
Virkkalan urheilukenttä, 1
EIF
Päättynyt 5 - 2
KJS
 
 
Jokivalli Nette
6   Lohko 2
09:30
Virkkalan urheilukenttä, 2
ÅIFK gulsvart
Päättynyt 4 - 4
KaaPo musta
 
 
Glumerus Nella
7   Lohko 4
09:30
Virkkalan urheilukenttä, 3
LoPa T13
Päättynyt 15 - 0
Nups punainen
 
 
Heli Jenna
8   Lohko 4
09:30
Virkkala, Kenttä 4 Nuuksion Service
KaaPo mustapuna
Päättynyt 8 - 2
BK-46 Vit
 
 
Lindberg Olivia
9   Lohko 1
10:00
Virkkalan urheilukenttä, 1
FC Kuusysi/Valkoinen
Päättynyt 4 - 8
KaaPo punainen
 
 
Jokivalli Nette
10   Lohko 1
10:00
Virkkalan urheilukenttä, 2
EIF Grön
Päättynyt 7 - 2
Nups musta
 
 
Glumerus Nella
11   Lohko 3
10:00
Virkkalan urheilukenttä, 3
HJK/Malmi keltainen
Päättynyt 7 - 0
Vita P13-14
 
 
Heli Jenna
12   Lohko 3
10:00
Virkkalan urheilukenttä, 4
FC SauPa valkoinen
Päättynyt 1 - 6
Lopa Sinivalkoinen
 
 
Lindberg Olivia
13   Lohko 2
10:30
Virkkalan urheilukenttä, 1
FC Kuusysi/Sininen
Päättynyt 1 - 13
EIF
 
 
Heli Jenna
14   Lohko 2
10:30
Virkkalan urheilukenttä, 2
KJS
Päättynyt 4 - 5
ÅIFK gulsvart
 
 
Lindberg Olivia
15   Lohko 4
10:30
Virkkalan urheilukenttä, 3
HJK/Malmi keltavalkoinen
Päättynyt 1 - 9
LoPa T13
 
 
Glumerus Nella
16   Lohko 4
10:30
Virkkalan urheilukenttä, 4
Nups punainen
Päättynyt 4 - 3
KaaPo mustapuna
 
 
Jokivalli Nette
17   Lohko 1
11:00
Virkkalan urheilukenttä, 1
Lopa valkoinen
Päättynyt 7 - 1
FC Kuusysi/Valkoinen
 
 
Heli Jenna
18   Lohko 1
11:00
Virkkalan urheilukenttä, 2
KaaPo punainen
Päättynyt 2 - 5
Nups musta
 
 
Glumerus Nella
19   Lohko 3
11:00
Virkkalan urheilukenttä, 3
EIF Grönvit
Päättynyt 2 - 6
HJK/Malmi keltainen
 
 
Jokivalli Nette
20   Lohko 3
11:00
Virkkalan urheilukenttä, 4
Vita P13-14
Päättynyt 3 - 2
Lopa Sinivalkoinen
 
 
Lindberg Olivia
21   Lohko 2
11:30
Virkkalan urheilukenttä, 1
KaaPo musta
Päättynyt 8 - 3
FC Kuusysi/Sininen
 
 
Saren Johanna
22   Lohko 2
11:30
Virkkalan urheilukenttä, 2
EIF
Päättynyt 12 - 2
ÅIFK gulsvart
 
 
Peltomäki Sanni
23   Lohko 4
11:30
Virkkalan urheilukenttä, 3
BK-46 Vit
Päättynyt 0 - 11
HJK/Malmi keltavalkoinen
 
 
Kovalainen Mette
24   Lohko 4
11:30
Virkkalan urheilukenttä, 4
LoPa T13
Päättynyt 9 - 2
KaaPo mustapuna
 
 
Kajeniemi Viljami
25   Lohko 1
12:00
Virkkalan urheilukenttä, 1
EIF Grön
Päättynyt 12 - 1
Lopa valkoinen
 
 
Peltomäki Sanni
26   Lohko 1
12:00
Virkkalan urheilukenttä, 2
Nups musta
Päättynyt 6 - 2
FC Kuusysi/Valkoinen
 
 
Saren Johanna
27   Lohko 3
12:00
Virkkalan urheilukenttä, 3
FC SauPa valkoinen
Päättynyt 1 - 9
EIF Grönvit
 
 
Kovalainen Mette
28   Lohko 3
12:00
Virkkalan urheilukenttä, 4
Lopa Sinivalkoinen
Päättynyt 1 - 5
HJK/Malmi keltainen
 
 
Kajeniemi Viljami
29   Lohko 2
12:30
Virkkalan urheilukenttä, 1
KJS
Päättynyt 6 - 3
KaaPo musta
 
 
Kovalainen Mette
30   Lohko 2
12:30
Virkkalan urheilukenttä, 2
ÅIFK gulsvart
Päättynyt 10 - 2
FC Kuusysi/Sininen
 
 
Saren Johanna
31   Lohko 4
12:30
Virkkalan urheilukenttä, 3
Nups punainen
Päättynyt 7 - 2
BK-46 Vit
 
 
Kajeniemi Viljami
32   Lohko 4
12:30
Virkkalan urheilukenttä, 4
KaaPo mustapuna
Päättynyt 0 - 11
HJK/Malmi keltavalkoinen
 
 
Peltomäki Sanni
33   Lohko 1
13:00
Virkkalan urheilukenttä, 1
Lopa valkoinen
Päättynyt 7 - 4
KaaPo punainen
 
 
Saren Johanna
34   Lohko 1
13:00
Virkkalan urheilukenttä, 2
FC Kuusysi/Valkoinen
Päättynyt 0 - 10
EIF Grön
 
 
Kovalainen Mette
35   Lohko 3
13:00
Virkkalan urheilukenttä, 3
EIF Grönvit
Päättynyt 7 - 3
Vita P13-14
 
 
Peltomäki Sanni
36   Lohko 3
13:00
Virkkalan urheilukenttä, 4
HJK/Malmi keltainen
Päättynyt 11 - 1
FC SauPa valkoinen
 
 
Kajeniemi Viljami
37   Lohko 2
13:30
Virkkalan urheilukenttä, 1
KaaPo musta
Päättynyt 2 - 15
EIF
 
 
Kovalainen Mette
38   Lohko 2
13:30
Virkkalan urheilukenttä, 2
FC Kuusysi/Sininen
Päättynyt 3 - 15
KJS
 
 
Peltomäki Sanni
39   Lohko 4
13:30
Virkkalan urheilukenttä, 3
BK-46 Vit
Päättynyt 0 - 9
LoPa T13
 
 
Saren Johanna
40   Lohko 4
13:30
Virkkalan urheilukenttä, 4
HJK/Malmi keltavalkoinen
Päättynyt 5 - 1
Nups punainen
 
 
Kajeniemi Viljami
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com