Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 12. OP Lohja cup

11.6. - 19.6.2022 Virkkalan urheilukenttä, Asemanpellon pallokenttä, Virkkala | Suomi

P8 EP -2014
Otteluohjelma

EP otteluohjelma

La 18.6.2022
1   Lohko 1
14:30
Virkkalan urheilukenttä, 1
Lopa Musta
Päättynyt 3 - 5
HJK/Malmi sininen
 
 
Peltomäki Sisu
2   Lohko 1
14:30
Virkkalan urheilukenttä, 2
KaaPo keltainen
Päättynyt 3 - 3
ÅIFK Gul
 
 
Laitinen Miska
3   Lohko 3
14:30
Virkkalan urheilukenttä, 3
KaaPo keltamusta
Päättynyt 5 - 3
Nups
 
 
Partanen Tuomas
4   Lohko 2
15:00
Virkkalan urheilukenttä, 1
Lopa sininen
Päättynyt 3 - 1
KaaPo keltapuna
 
 
Peltomäki Sisu
5   Lohko 2
15:00
Virkkalan urheilukenttä, 2
FC SauPa vihreä
Päättynyt 0 - 6
BK-46 Röd
 
 
Laitinen Miska
6   Lohko 3
15:00
Virkkalan urheilukenttä, 3
ÅIFK Svart
Päättynyt 3 - 5
FC Honka Musta K
 
 
Partanen Tuomas
7   Lohko 1
15:30
Virkkalan urheilukenttä, 1
FC Kuusysi
Päättynyt 2 - 6
Lopa Musta
 
 
Peltomäki Sisu
8   Lohko 1
15:30
Virkkalan urheilukenttä, 2
HJK/Malmi sininen
Päättynyt 6 - 3
KaaPo keltainen
 
 
Laitinen Miska
9   Lohko 3
15:30
Virkkalan urheilukenttä, 3
FC Kirkkonummi
Päättynyt 7 - 2
KaaPo keltamusta
 
 
Partanen Tuomas
10   Lohko 2
16:00
Virkkalan urheilukenttä, 1
FC Honka Musta M
Päättynyt 5 - 2
Lopa sininen
 
 
Peltomäki Sisu
11   Lohko 2
16:00
Virkkalan urheilukenttä, 2
KaaPo keltapuna
Päättynyt 8 - 3
FC SauPa vihreä
 
 
Laitinen Miska
12   Lohko 3
16:00
Virkkalan urheilukenttä, 3
Nups
Päättynyt 2 - 10
ÅIFK Svart
 
 
Partanen Tuomas
13   Lohko 1
16:30
Virkkalan urheilukenttä, 1
ÅIFK Gul
Päättynyt 5 - 2
FC Kuusysi
 
 
Peltomäki Sisu
14   Lohko 1
16:30
Virkkalan urheilukenttä, 2
Lopa Musta
Päättynyt 3 - 3
KaaPo keltainen
 
 
Laitinen Miska
15   Lohko 3
16:30
Virkkalan urheilukenttä, 3
FC Honka Musta K
Päättynyt 5 - 2
FC Kirkkonummi
 
 
Partanen Tuomas
16   Lohko 2
17:00
Virkkalan urheilukenttä, 1
BK-46 Röd
Päättynyt 2 - 8
FC Honka Musta M
 
 
Aarnio Niia
17   Lohko 2
17:00
Virkkalan urheilukenttä, 2
Lopa sininen
Päättynyt 8 - 0
FC SauPa vihreä
 
 
Lilja Aino
18   Lohko 3
17:00
Virkkalan urheilukenttä, 3
KaaPo keltamusta
Päättynyt 2 - 4
ÅIFK Svart
 
 
Suvanto Ronja
19   Lohko 1
17:30
Virkkalan urheilukenttä, 1
HJK/Malmi sininen
Päättynyt 4 - 1
ÅIFK Gul
 
 
Aarnio Niia
20   Lohko 1
17:30
Virkkalan urheilukenttä, 2
KaaPo keltainen
Päättynyt 4 - 2
FC Kuusysi
 
 
Lilja Aino
21   Lohko 3
17:30
Virkkalan urheilukenttä, 3
Nups
Päättynyt 0 - 12
FC Honka Musta K
 
 
Suvanto Ronja
22   Lohko 2
18:00
Virkkalan urheilukenttä, 1
KaaPo keltapuna
Päättynyt 3 - 2
BK-46 Röd
 
 
Aarnio Niia
23   Lohko 2
18:00
Virkkalan urheilukenttä, 2
FC SauPa vihreä
Päättynyt 1 - 11
FC Honka Musta M
 
 
Lilja Aino
24   Lohko 3
18:00
Virkkalan urheilukenttä, 3
ÅIFK Svart
Päättynyt 5 - 1
FC Kirkkonummi
 
 
Suvanto Ronja
25   Lohko 1
18:30
Virkkalan urheilukenttä, 1
ÅIFK Gul
Päättynyt 2 - 6
Lopa Musta
 
 
Aarnio Niia
26   Lohko 1
18:30
Virkkalan urheilukenttä, 2
FC Kuusysi
Päättynyt 0 - 6
HJK/Malmi sininen
 
 
Lilja Aino
27   Lohko 3
18:30
Virkkalan urheilukenttä, 3
FC Honka Musta K
Päättynyt 9 - 2
KaaPo keltamusta
 
 
Suvanto Ronja
28   Lohko 2
19:00
Virkkalan urheilukenttä, 1
BK-46 Röd
Päättynyt 3 - 3
Lopa sininen
 
 
Aarnio Niia
29   Lohko 2
19:00
Virkkalan urheilukenttä, 2
FC Honka Musta M
Päättynyt 10 - 0
KaaPo keltapuna
 
 
Lilja Aino
30   Lohko 3
19:00
Virkkalan urheilukenttä, 3
FC Kirkkonummi
Päättynyt 6 - 0
Nups
 
 
Suvanto Ronja
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com