Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 12. OP Lohja cup

11.6. - 19.6.2022 Virkkalan urheilukenttä, Asemanpellon pallokenttä, Virkkala | Suomi

P13 Harraste -2009
Lohkotilanteet

Alkusarja

Lohko F
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Kontu22004 - 06
2HJK East Valkoinen21012 - 23
3LoPa/sininen20020 - 40
Lohko G
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Fc Reipas / Raita21103 - 24
2PPJ United white21101 - 04
3LoPa T08-0920022 - 40
Lohko H
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1KäPa 09 AC21101 - 04
2HJK Arabia 0921013 - 13
3NuPS P09/Punainen20110 - 31
Lohko I
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PPS P0922006 - 06
2FC Kasiysi21014 - 33
3If Gnistan / Sin 220020 - 70

Sijoitusottelut

Jatko A1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PPJ United white11002 - 13
2KäPa 09 AC10011 - 20
Jatko A1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PPS P0911002 - 03
2HJK East Valkoinen10010 - 20
Jatko A1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Kasiysi11006 - 03
2FC Kontu10010 - 60
Jatko A1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Fc Reipas / Raita11002 - 03
2HJK Arabia 0910010 - 20
Jatko B
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1LoPa T08-0911001 - 03
2NuPS P09/Punainen10010 - 10
Jatko B
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1If Gnistan / Sin 211002 - 03
2LoPa/sininen10010 - 20

Uusi turnausvaihe (3)

Sijoitus B, sijat 9-10
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1If Gnistan / Sin 211003 - 23
2LoPa T08-0910012 - 30
Sijoitus B, sijat 11-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1LoPa/sininen11001 - 03
2NuPS P09/Punainen10010 - 10
Jatko A2, sijat 1-4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PPS P0911003 - 03
2PPJ United white10010 - 30
Jatko A2, sijat 1-4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Kasiysi11001 - 03
2Fc Reipas / Raita10010 - 10
Jatko A2, sijat 5-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1KäPa 09 AC11004 - 03
2HJK East Valkoinen10010 - 40
Jatko A2, sijat 5-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK Arabia 0911003 - 13
2FC Kontu10011 - 30

Uusi turnausvaihe (4)

Finaali, sijat 1-2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PPS P0911004 - 23
2FC Kasiysi10012 - 40
Pronssiottelu, sijat 3-4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PPJ United white11001 - 03
2Fc Reipas / Raita10010 - 10
Sijoitus A, sijat 5-6
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1KäPa 09 AC11001 - 03
2HJK Arabia 0910010 - 10
Sijoitus A, sijat 7-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Kontu11004 - 03
2HJK East Valkoinen10010 - 40
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden maaliero 4) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 5) Lohkon otteluiden maaliero 6) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com