Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 12. OP Lohja cup

11.6. - 19.6.2022 Virkkalan urheilukenttä, Asemanpellon pallokenttä, Virkkala | Suomi

P12 Harraste -2010
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 11.6.2022
1   Lohko H
15:00
Asemanpellon pallokenttä, 3
JäPS / sininen B
Päättynyt 1 - 0
HJK Munkka Keltainen
 
 
Planting Joonatan
2   Lohko G
15:00
Asemanpellon pallokenttä, 4
JÄPS valkoinen B
Päättynyt 1 - 3
HJK Munkka Raita
 
 
Ryhänen Noa
3   Lohko H
15:30
Asemanpellon pallokenttä, 1
HJK Munkka Keltainen
Päättynyt 1 - 1
Lohjan Pallo / musta
 
 
Ruoho Nuutti
4   Lohko H
15:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
FC Kuusysi Harraste Sininen
Päättynyt 2 - 1
FC Honka / vihreät
 
 
Nieminen Oona
5   Lohko G
15:30
Asemanpellon pallokenttä, 3
HJK Munkka Raita
Päättynyt 0 - 1
NuPS Punainen
 
 
Saren Johanna
6   Lohko G
15:30
Asemanpellon pallokenttä, 4
PPJ Jätkäsaari valkoinen
Päättynyt 0 - 0
VJS Valkoinen
 
 
Lahdelma Iina
7   Lohko H
16:00
Asemanpellon pallokenttä, 1
Lohjan Pallo / musta
Päättynyt 1 - 0
JäPS / sininen B
 
 
Ruoho Nuutti
8   Lohko G
16:00
Asemanpellon pallokenttä, 3
NuPS Punainen
Päättynyt 2 - 1
JÄPS valkoinen B
 
 
Saren Johanna
9   Lohko H
16:30
Asemanpellon pallokenttä, 1
HJK Munkka Keltainen
Päättynyt 4 - 1
FC Kuusysi Harraste Sininen
 
 
Ruoho Nuutti
10   Lohko H
16:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
FC Honka / vihreät
Päättynyt 1 - 0
JäPS / sininen B
 
 
Nieminen Oona
11   Lohko G
16:30
Asemanpellon pallokenttä, 3
HJK Munkka Raita
Päättynyt 4 - 2
PPJ Jätkäsaari valkoinen
 
 
Saren Johanna
12   Lohko G
16:30
Asemanpellon pallokenttä, 4
VJS Valkoinen
Päättynyt 6 - 0
JÄPS valkoinen B
 
 
Lahdelma Iina
13   Lohko H
17:30
Asemanpellon pallokenttä, 1
FC Kuusysi Harraste Sininen
Päättynyt 0 - 1
JäPS / sininen B
 
 
Ruoho Nuutti
14   Lohko H
17:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
FC Honka / vihreät
Päättynyt 1 - 2
Lohjan Pallo / musta
 
 
Nieminen Oona
15   Lohko G
17:30
Asemanpellon pallokenttä, 3
PPJ Jätkäsaari valkoinen
Päättynyt 6 - 0
JÄPS valkoinen B
 
 
Saren Johanna
16   Lohko G
17:30
Asemanpellon pallokenttä, 4
NuPS Punainen
Päättynyt 0 - 1
VJS Valkoinen
 
 
Lahdelma Iina
17   Lohko H
18:00
Asemanpellon pallokenttä, 1
Lohjan Pallo / musta
Päättynyt 3 - 0
FC Kuusysi Harraste Sininen
 
 
Ruoho Nuutti
18   Lohko H
18:00
Asemanpellon pallokenttä, 2
HJK Munkka Keltainen
Päättynyt 2 - 1
FC Honka / vihreät
 
 
Nieminen Oona
19   Lohko G
18:00
Asemanpellon pallokenttä, 3
NuPS Punainen
Päättynyt 4 - 2
PPJ Jätkäsaari valkoinen
 
 
Saren Johanna
20   Lohko G
18:00
Asemanpellon pallokenttä, 4
HJK Munkka Raita
Päättynyt 0 - 3
VJS Valkoinen
 
 
Lahdelma Iina

Sijoitusottelut

La 11.6.2022
21   Finaali
18:45
Asemanpellon pallokenttä, 1
VJS Valkoinen
Päättynyt 2 - 1
 RPK
Lohjan Pallo / musta
 
 
Lahdelma Iina
18:45
Asemanpellon pallokenttä, 2
NuPS Punainen
Päättynyt 0 - 3
HJK Munkka Keltainen
 
 
Nieminen Oona
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com