Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 12. OP Lohja cup

11.6. - 19.6.2022 Virkkalan urheilukenttä, Asemanpellon pallokenttä, Virkkala | Suomi

P7 EP -2015
Otteluohjelma

P7 EP

Su 12.6.2022
1   Lohko 2
13:00
Virkkala, Kenttä 1 Hänninen Group
LoPa / vihreä
Päättynyt 0 - 11
KaaPo / keltainen
 
 
Peltomäki Sisu
2   Lohko 2
13:00
Virkkala, Kenttä 2 Kuljetus Sundell
FC Honka Musta M
Päättynyt 11 - 5
NJS Tikkatuho
 
 
Laitinen Miska
3   Lohko 1
13:30
Virkkala, Kenttä 1 Hänninen Group
LoPa / valkoinen
Päättynyt 5 - 1
BK-46
 
 
Peltomäki Sisu
4   Lohko 1
13:30
Virkkala, Kenttä 2 Kuljetus Sundell
KaaPo / musta
Päättynyt 4 - 4
NJS Sudet
 
 
Laitinen Miska
5   Lohko 2
14:00
Virkkala, Kenttä 1 Hänninen Group
FC Honka Musta M
Päättynyt 3 - 8
Siuntion Sisu
 
 
Peltomäki Sanni
6   Lohko 2
14:00
Virkkala, Kenttä 2 Kuljetus Sundell
KaaPo / keltainen
Päättynyt 2 - 1
NJS Tikkatuho
 
 
Nieminen Inka
7   Lohko 1
14:30
Virkkala, Kenttä 1 Hänninen Group
KaaPo / musta
Päättynyt 2 - 2
FC Honka / musta K
 
 
Peltomäki Sanni
8   Lohko 1
14:30
Virkkala, Kenttä 2 Kuljetus Sundell
BK-46
Päättynyt 0 - 8
NJS Sudet
 
 
Nieminen Inka
9   Lohko 2
15:00
Virkkala, Kenttä 1 Hänninen Group
Siuntion Sisu
Päättynyt 7 - 2
NJS Tikkatuho
 
 
Peltomäki Sanni
10   Lohko 2
15:00
Virkkala, Kenttä 2 Kuljetus Sundell
LoPa / vihreä
Päättynyt 0 - 12
FC Honka Musta M
 
 
Nieminen Inka
11   Lohko 1
15:30
Virkkala, Kenttä 1 Hänninen Group
NJS Sudet
Päättynyt 3 - 5
FC Honka / musta K
 
 
Peltomäki Sanni
12   Lohko 1
15:30
Virkkala, Kenttä 2 Kuljetus Sundell
LoPa / valkoinen
Päättynyt 5 - 2
KaaPo / musta
 
 
Nieminen Inka
13   Lohko 2
16:00
Virkkala, Kenttä 1 Hänninen Group
KaaPo / keltainen
Päättynyt 2 - 1
Siuntion Sisu
 
 
Aarnio Niia
14   Lohko 2
16:00
Virkkala, Kenttä 2 Kuljetus Sundell
NJS Tikkatuho
Päättynyt 10 - 2
LoPa / vihreä
 
 
Mäkelä Ilona
15   Lohko 1
16:30
Virkkala, Kenttä 1 Hänninen Group
BK-46
Päättynyt 0 - 4
FC Honka / musta K
 
 
Aarnio Niia
16   Lohko 1
16:30
Virkkala, Kenttä 2 Kuljetus Sundell
LoPa / valkoinen
Päättynyt 3 - 5
NJS Sudet
 
 
Mäkelä Ilona
17   Lohko 2
17:00
Virkkala, Kenttä 1 Hänninen Group
KaaPo / keltainen
Päättynyt 1 - 0
FC Honka Musta M
 
 
Aarnio Niia
18   Lohko 2
17:00
Virkkala, Kenttä 2 Kuljetus Sundell
Siuntion Sisu
Päättynyt 12 - 1
LoPa / vihreä
 
 
Mäkelä Ilona
19   Lohko 1
17:30
Virkkala, Kenttä 1 Hänninen Group
BK-46
Päättynyt 1 - 6
KaaPo / musta
 
 
Aarnio Niia
20   Lohko 1
17:30
Virkkala, Kenttä 2 Kuljetus Sundell
LoPa / valkoinen
Päättynyt 2 - 8
FC Honka / musta K
 
 
Mäkelä Ilona
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com