Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 12. OP Lohja cup

11.6. - 19.6.2022 Virkkalan urheilukenttä, Asemanpellon pallokenttä, Virkkala | Suomi

P13 Harraste -2009
Otteluohjelma

Alkusarja

La 18.6.2022
1   Lohko H
09:00
Asemanpellon pallokenttä, 1
NuPS P09/Punainen
Päättynyt 0 - 0
KäPa 09 AC
 
 
Kuitunen Aatu
2   Lohko I
09:00
Asemanpellon pallokenttä, 2
FC Kasiysi
Päättynyt 0 - 3
PPS P09
 
 
Lempinen Tuukka
3   Lohko F
09:00
Asemanpellon pallokenttä, 3
LoPa/sininen
Päättynyt 0 - 2
HJK East Valkoinen
 
 
Määttä Roope
4   Lohko G
09:00
Asemanpellon pallokenttä, 4
LoPa T08-09
Päättynyt 0 - 1
PPJ United white
 
 
Järvi Karri
5   Lohko H
10:00
Asemanpellon pallokenttä, 1
KäPa 09 AC
Päättynyt 1 - 0
HJK Arabia 09
 
 
Kuitunen Aatu
6   Lohko I
10:00
Asemanpellon pallokenttä, 2
PPS P09
Päättynyt 3 - 0
If Gnistan / Sin 2
 
 
Lempinen Tuukka
7   Lohko F
10:00
Asemanpellon pallokenttä, 3
HJK East Valkoinen
Päättynyt 0 - 2
FC Kontu
 
 
Määttä Roope
8   Lohko G
10:00
Asemanpellon pallokenttä, 4
PPJ United white
Päättynyt 0 - 0
Fc Reipas / Raita
 
 
Järvi Karri
9   Lohko H
11:00
Asemanpellon pallokenttä, 1
HJK Arabia 09
Päättynyt 3 - 0
NuPS P09/Punainen
 
 
Kuitunen Aatu
10   Lohko I
11:00
Asemanpellon pallokenttä, 2
If Gnistan / Sin 2
Päättynyt 0 - 4
FC Kasiysi
 
 
Lempinen Tuukka
11   Lohko F
11:00
Asemanpellon pallokenttä, 3
FC Kontu
Päättynyt 2 - 0
LoPa/sininen
 
 
Määttä Roope
12   Lohko G
11:00
Asemanpellon pallokenttä, 4
Fc Reipas / Raita
Päättynyt 3 - 2
LoPa T08-09
 
 
Järvi Karri

Sijoitusottelut

La 18.6.2022
13   Jatko A1
12:00
Asemanpellon pallokenttä, 2
KäPa 09 AC
Päättynyt 1 - 2
PPJ United white
 
 
Järvi Karri
14   Jatko A1
12:00
Asemanpellon pallokenttä, 4
PPS P09
Päättynyt 2 - 0
HJK East Valkoinen
 
 
Lahdelma Iina
15   Jatko A1
12:30
Asemanpellon pallokenttä, 1
FC Kontu
Päättynyt 0 - 6
FC Kasiysi
 
 
Panahi Heidar
16   Jatko A1
12:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
Fc Reipas / Raita
Päättynyt 2 - 0
HJK Arabia 09
 
 
Nikkanen Justus
17   Jatko B
12:30
Asemanpellon pallokenttä, 3
LoPa T08-09
Päättynyt 1 - 0
NuPS P09/Punainen
 
 
Järvi Karri
18   Jatko B
12:30
Asemanpellon pallokenttä, 4
LoPa/sininen
Päättynyt 0 - 2
If Gnistan / Sin 2
 
 
Lahdelma Iina

Uusi turnausvaihe (3)

La 18.6.2022
14:00
Asemanpellon pallokenttä, 1
NuPS P09/Punainen
Päättynyt 0 - 1
LoPa/sininen
 
 
Panahi Heidar
14:00
Asemanpellon pallokenttä, 2
KäPa 09 AC
Päättynyt 4 - 0
HJK East Valkoinen
 
 
Lahdelma Iina
14:00
Asemanpellon pallokenttä, 3
LoPa T08-09
Päättynyt 2 - 3
If Gnistan / Sin 2
 
 
Nikkanen Justus
14:00
Asemanpellon pallokenttä, 4
FC Kontu
Päättynyt 1 - 3
HJK Arabia 09
 
 
Partanen Leevi
15:00
Asemanpellon pallokenttä, 1
PPJ United white
Päättynyt 0 - 3
PPS P09
 
 
Timonen Konsta
15:00
Asemanpellon pallokenttä, 2
FC Kasiysi
Päättynyt 1 - 0
 RPK
Fc Reipas / Raita
 
 
Lahdelma Iina

Uusi turnausvaihe (4)

La 18.6.2022
16:00
Asemanpellon pallokenttä, 3
PPS P09
Päättynyt 4 - 2
FC Kasiysi
 
 
Peltomäki Sami
16:00
Asemanpellon pallokenttä, 1
PPJ United white
Päättynyt 1 - 0
 RPK
Fc Reipas / Raita
 
 
Partanen Leevi
16:00
Asemanpellon pallokenttä, 4
KäPa 09 AC
Päättynyt 1 - 0
 RPK
HJK Arabia 09
 
 
Lahdelma Iina
16:00
Asemanpellon pallokenttä, 2
HJK East Valkoinen
Päättynyt 0 - 4
FC Kontu
 
 
Timonen Konsta
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com