Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Helsinki Open 2017

22.4. - 23.4.2017 Aava Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi | Suomi

Pojat-05 Haaste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 22.4.2017
1   Lohko A
14:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
Kotkan Jäntevä
Päättynyt 2 - 0
FC Kontu Vihreä
 
 
2   Lohko A
14:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
HJK East Valkoinen
Päättynyt 0 - 1
EsPa/Hoogee YJ2
 
 
3   Lohko B
15:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
LPS Vihreä
Päättynyt 2 - 0
Gnistan Sininen
 
 
4   Lohko B
15:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
HJK East Sinivalkoinen
Päättynyt 0 - 4
Sudet Punainen
 
 
5   Lohko A
15:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
HJK East Valkoinen
Päättynyt 0 - 1
Kotkan Jäntevä
 
 
6   Lohko A
15:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
EsPa/Hoogee YJ2
Päättynyt 3 - 1
FC Kontu Vihreä
 
 
7   Lohko B
16:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
HJK East Sinivalkoinen
Päättynyt 0 - 3
LPS Vihreä
 
 
8   Lohko B
16:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
Sudet Punainen
Päättynyt 2 - 0
Gnistan Sininen
 
 
9   Lohko A
16:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
Kotkan Jäntevä
Päättynyt 0 - 0
EsPa/Hoogee YJ2
 
 
10   Lohko A
16:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
FC Kontu Vihreä
Päättynyt 0 - 3
HJK East Valkoinen
 
 
11   Lohko B
17:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
LPS Vihreä
Päättynyt 0 - 1
Sudet Punainen
 
 
12   Lohko B
17:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
Gnistan Sininen
Päättynyt 6 - 1
HJK East Sinivalkoinen
 
 

Välierät

Su 23.4.2017
13   Sijat 5-8
14:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
HJK East Valkoinen
Päättynyt 1 - 0
HJK East Sinivalkoinen
 
 
14   Sijat 5-8
14:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
Gnistan Sininen
Päättynyt 2 - 0
FC Kontu Vihreä
 
 
15   Sijat 1-4
14:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
EsPa/Hoogee YJ2
Päättynyt 1 - 2
LPS Vihreä
 
 
16   Sijat 1-4
14:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
Sudet Punainen
Päättynyt 1 - 0
Kotkan Jäntevä
 
 

Sijoitusottelut

Su 23.4.2017
17   Sijat 7-8
16:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
HJK East Sinivalkoinen
Päättynyt 0 - 2
FC Kontu Vihreä
 
 
18   Sijat 5-6
16:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
HJK East Valkoinen
Päättynyt 0 - 3
Gnistan Sininen
 
 
19   Sijat 3-4
16:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
EsPa/Hoogee YJ2
Päättynyt 1 - 0
Kotkan Jäntevä
 
 
20   Sijat 1-2
16:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
LPS Vihreä
Päättynyt 0 - 1
Sudet Punainen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com