Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Helsinki Open 2017

22.4. - 23.4.2017 Aava Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi | Suomi

Pojat-08 Harraste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 22.4.2017
1   Lohko A
11:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
PK-35 Raita
Päättynyt 4 - 2
Valtti Oranssi
 
 
2   Lohko A
11:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
KP-75 Vihreä
Päättynyt 1 - 4
FC Viikingit Siniset
 
 
3   Lohko B
11:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
Valtti Punainen
Päättynyt 2 - 1
PPS Puumat Valkoiset
 
 
4   Lohko B
11:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
Gnistan Sinikeltaiset
Päättynyt 4 - 4
SaPa Musta
 
 
5   Lohko A
12:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
KP-75 Vihreä
Päättynyt 4 - 2
PK-35 Raita
 
 
6   Lohko A
12:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
FC Viikingit Siniset
Päättynyt 5 - 1
Valtti Oranssi
 
 
7   Lohko B
12:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
Gnistan Sinikeltaiset
Päättynyt 2 - 3
Valtti Punainen
 
 
8   Lohko B
12:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
SaPa Musta
Päättynyt 6 - 2
PPS Puumat Valkoiset
 
 
9   Lohko A
13:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
PK-35 Raita
Päättynyt 2 - 7
FC Viikingit Siniset
 
 
10   Lohko A
13:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
Valtti Oranssi
Päättynyt 2 - 8
KP-75 Vihreä
 
 
11   Lohko B
13:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
Valtti Punainen
Päättynyt 4 - 1
SaPa Musta
 
 
12   Lohko B
13:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
PPS Puumat Valkoiset
Päättynyt 0 - 1
Gnistan Sinikeltaiset
 
 

Välierät

Su 23.4.2017
13   Sijat 5-8
09:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
PK-35 Raita
Päättynyt 6 - 1
PPS Puumat Valkoiset
 
 
14   Sijat 5-8
09:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
Gnistan Sinikeltaiset
Päättynyt 7 - 2
Valtti Oranssi
 
 
15   Sijat 1-4
10:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
FC Viikingit Siniset
Päättynyt 6 - 1
SaPa Musta
 
 
16   Sijat 1-4
10:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
Valtti Punainen
Päättynyt 4 - 2
KP-75 Vihreä
 
 

Sijoitusottelut

Su 23.4.2017
17   Sijat 7-8
11:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
PPS Puumat Valkoiset
Päättynyt 3 - 1
Valtti Oranssi
 
 
18   Sijat 5-6
11:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
PK-35 Raita
Päättynyt 6 - 3
Gnistan Sinikeltaiset
 
 
19   Sijat 3-4
11:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
SaPa Musta
Päättynyt 3 - 2
KP-75 Vihreä
 
 
20   Sijat 1-2
11:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
FC Viikingit Siniset
Päättynyt 2 - 0
Valtti Punainen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com