Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Helsinki Open 2017

22.4. - 23.4.2017 Aava Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi | Suomi

Pojat-08 Kilpa
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 22.4.2017
1   Lohko A
08:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 5 - 2
HJK Malmi Sininen
 
 
2   Lohko A
08:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
Valtti Vihreä
Päättynyt 2 - 4
PPS Puumat Mustat
 
 
3   Lohko B
08:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
FC Viikingit Punaiset
Päättynyt 8 - 0
FC Honka Akatemia
 
 
4   Lohko B
08:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
Gnistan Keltainen
Päättynyt 3 - 5
KP-75
 
 
5   Lohko A
09:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
Valtti Vihreä
Päättynyt 1 - 8
PK-35 Punainen
 
 
6   Lohko A
09:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
PPS Puumat Mustat
Päättynyt 1 - 3
HJK Malmi Sininen
 
 
7   Lohko B
09:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
Gnistan Keltainen
Päättynyt 1 - 11
FC Viikingit Punaiset
 
 
8   Lohko B
09:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
KP-75
Päättynyt 6 - 3
FC Honka Akatemia
 
 
9   Lohko A
10:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 3 - 8
PPS Puumat Mustat
 
 
10   Lohko A
10:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
HJK Malmi Sininen
Päättynyt 10 - 1
Valtti Vihreä
 
 
11   Lohko B
10:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
FC Viikingit Punaiset
Päättynyt 6 - 2
KP-75
 
 
12   Lohko B
10:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
FC Honka Akatemia
Päättynyt 3 - 4
Gnistan Keltainen
 
 

Välierät

Su 23.4.2017
13   Sijat 5-8
11:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 6 - 8
FC Honka Akatemia
 
 
14   Sijat 5-8
11:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
Gnistan Keltainen
Päättynyt 3 - 1
Valtti Vihreä
 
 
15   Sijat 1-4
11:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
PPS Puumat Mustat
Päättynyt 1 - 3
KP-75
 
 
16   Sijat 1-4
11:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
FC Viikingit Punaiset
Päättynyt 4 - 2
HJK Malmi Sininen
 
 

Sijoitusottelut

Su 23.4.2017
17   Sijat 7-8
12:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 8 - 5
Valtti Vihreä
 
 
18   Sijat 5-6
12:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
FC Honka Akatemia
Päättynyt 2 - 3
Gnistan Keltainen
 
 
19   Sijat 3-4
13:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
PPS Puumat Mustat
Päättynyt 2 - 4
HJK Malmi Sininen
 
 
20   Sijat 1-2
13:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
KP-75
Päättynyt 1 - 5
FC Viikingit Punaiset
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com