Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Helsinki Open 2017

22.4. - 23.4.2017 Aava Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi | Suomi

Pojat-09 Harraste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 22.4.2017
1   Lohko A
14:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
PK-35 Raita
Päättynyt 8 - 1
FC Viikingit Keltainen
 
 
2   Lohko A
14:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
KP-75 Vihreä
Päättynyt 1 - 6
FC Wild Raita
 
 
3   Lohko B
14:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
FC Viikingit Sininen
Päättynyt 2 - 2
FCFJ Vihreä
 
 
4   Lohko B
14:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
TuPS Musta
Päättynyt 2 - 8
Gnistan SInivalkoinen
 
 
5   Lohko A
15:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
KP-75 Vihreä
Päättynyt 4 - 3
PK-35 Raita
 
 
6   Lohko A
15:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
Kopse Musta
Päättynyt 5 - 2
FC Viikingit Keltainen
 
 
7   Lohko B
15:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
TuPS Musta
Päättynyt 7 - 3
FC Viikingit Sininen
 
 
8   Lohko B
15:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
VJS Aluejoukkue Musta
Päättynyt 6 - 1
FCFJ Vihreä
 
 
9   Lohko A
16:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
Kopse Musta
Päättynyt 5 - 0
KP-75 Vihreä
 
 
10   Lohko A
16:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
FC Wild Raita
Päättynyt 5 - 5
PK-35 Raita
 
 
11   Lohko B
16:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
VJS Aluejoukkue Musta
Päättynyt 2 - 4
TuPS Musta
 
 
12   Lohko B
16:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
Gnistan SInivalkoinen
Päättynyt 7 - 3
FC Viikingit Sininen
 
 
13   Lohko A
17:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
FC Wild Raita
Päättynyt 3 - 7
Kopse Musta
 
 
14   Lohko A
17:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
FC Viikingit Keltainen
Päättynyt 5 - 3
KP-75 Vihreä
 
 
15   Lohko B
17:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
Gnistan SInivalkoinen
Päättynyt 2 - 2
VJS Aluejoukkue Musta
 
 
16   Lohko B
17:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
FCFJ Vihreä
Päättynyt 4 - 9
TuPS Musta
 
 
Su 23.4.2017
17   Lohko A
13:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
FC Viikingit Keltainen
Päättynyt 5 - 4
FC Wild Raita
 
 
18   Lohko A
13:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
PK-35 Raita
Päättynyt 4 - 4
Kopse Musta
 
 
19   Lohko B
13:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
FCFJ Vihreä
Päättynyt 1 - 10
Gnistan SInivalkoinen
 
 
20   Lohko B
13:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
FC Viikingit Sininen
Päättynyt 1 - 2
VJS Aluejoukkue Musta
 
 

Jatkopelit

Su 23.4.2017
21   Jatkopeli
14:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
KP-75 Vihreä
Päättynyt 7 - 0
FCFJ Vihreä
 
 
22   Jatkopeli
14:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
FC Wild Raita
Päättynyt 1 - 0
FC Viikingit Sininen
 
 
23   Jatkopeli
15:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
PK-35 Raita
Päättynyt 1 - 7
VJS Aluejoukkue Musta
 
 
24   Jatkopeli
15:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
FC Viikingit Keltainen
Päättynyt 2 - 1
TuPS Musta
 
 
25   Jatkopeli
15:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
Kopse Musta
Päättynyt 1 - 7
Gnistan SInivalkoinen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com