Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Helsinki Open 2017

22.4. - 23.4.2017 Aava Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi | Suomi

Pojat-10 Kilpa
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 22.4.2017
1   Lohko A
13:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 7 - 11
HJK Arabianranta
 
 
2   Lohko A
13:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 4
KyIF
Päättynyt 2 - 3
HPS Vihreä
 
 
3   Lohko B
13:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 5
HJK Laru Sininen
Päättynyt 6 - 4
PPJ Eira Sininen
 
 
4   Lohko B
13:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3
GrIFK Swansea
Päättynyt 3 - 2
Gnistan Keltainen
 
 
5   Lohko A
15:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3
KyIF
Päättynyt 7 - 1
PK-35 Punainen
 
 
6   Lohko A
15:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 4
HPS Vihreä
Päättynyt 2 - 6
HJK Arabianranta
 
 
7   Lohko B
15:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 5
GrIFK Swansea
Päättynyt 3 - 9
HJK Laru Sininen
 
 
8   Lohko B
15:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3
Gnistan Keltainen
Päättynyt 4 - 4
PPJ Eira Sininen
 
 
9   Lohko A
17:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 3 - 4
HPS Vihreä
 
 
10   Lohko A
17:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 4
HJK Arabianranta
Päättynyt 4 - 6
KyIF
 
 
11   Lohko B
17:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 5
HJK Laru Sininen
Päättynyt 7 - 1
Gnistan Keltainen
 
 
12   Lohko B
17:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3
PPJ Eira Sininen
Päättynyt 6 - 3
GrIFK Swansea
 
 

Välierät

Su 23.4.2017
13   Sijat 5-8
12:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3
HPS Vihreä
Päättynyt 2 - 1
Gnistan Keltainen
 
 
14   Sijat 5-8
12:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 4
GrIFK Swansea
Päättynyt 1 - 2
PK-35 Punainen
 
 
15   Sijat 1-4
12:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 5
HJK Arabianranta
Päättynyt 3 - 1
PPJ Eira Sininen
 
 
16   Sijat 1-4
12:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3
HJK Laru Sininen
Päättynyt 8 - 4
KyIF
 
 

Sijoitusottelut

Su 23.4.2017
17   Sijat 7-8
14:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3
Gnistan Keltainen
Päättynyt 3 - 5
GrIFK Swansea
 
 
18   Sijat 5-6
14:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 4
HPS Vihreä
Päättynyt 1 - 1
PK-35 Punainen
 
 
19   Sijat 3-4
14:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 5
PPJ Eira Sininen
Päättynyt 7 - 4
KyIF
 
 
20   Sijat 1-2
14:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3
HJK Arabianranta
Päättynyt 2 - 9
HJK Laru Sininen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com