Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Helsinki Open 2017

22.4. - 23.4.2017 Aava Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi | Suomi

Pojat-09 Haaste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 22.4.2017
1   Lohko A
09:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
PK-35 Musta
Päättynyt 3 - 4
VJS Aluejoukkue Keltainen
 
 
2   Lohko A
09:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
FCFJ Sininen 2
Päättynyt 7 - 1
LAUTP Valkoinen
 
 
3   Lohko B
10:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
VJS Aluejoukkue Punainen
Päättynyt 11 - 2
FC Viikingit Valkoinen
 
 
4   Lohko B
10:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
FCFJ Sininen 1
Päättynyt 1 - 5
TuPS Vihreä
 
 
5   Lohko A
10:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
TuPS Punainen
Päättynyt 2 - 4
KP-75 Keltainen
 
 
6   Lohko A
10:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
FCFJ Sininen 2
Päättynyt 2 - 3
PK-35 Musta
 
 
7   Lohko B
11:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
Kopse Valkoinen
Päättynyt 1 - 2
Gnistan Sinikeltainen
 
 
8   Lohko B
11:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
FCFJ Sininen 1
Päättynyt 0 - 12
VJS Aluejoukkue Punainen
 
 
9   Lohko A
11:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
TuPS Punainen
Päättynyt 0 - 8
VJS Aluejoukkue Keltainen
 
 
10   Lohko A
11:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
KP-75 Keltainen
Päättynyt 3 - 2
LAUTP Valkoinen
 
 
11   Lohko B
12:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
Kopse Valkoinen
Päättynyt 4 - 1
FC Viikingit Valkoinen
 
 
12   Lohko B
12:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
Gnistan Sinikeltainen
Päättynyt 1 - 5
TuPS Vihreä
 
 
13   Lohko A
12:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
PK-35 Musta
Päättynyt 4 - 1
TuPS Punainen
 
 
14   Lohko A
12:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
KP-75 Keltainen
Päättynyt 2 - 5
FCFJ Sininen 2
 
 
15   Lohko B
13:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
VJS Aluejoukkue Punainen
Päättynyt 2 - 1
Kopse Valkoinen
 
 
16   Lohko B
13:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
Gnistan Sinikeltainen
Päättynyt 3 - 2
FCFJ Sininen 1
 
 
17   Lohko A
13:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
LAUTP Valkoinen
Päättynyt 0 - 10
VJS Aluejoukkue Keltainen
 
 
18   Lohko A
13:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
KP-75 Keltainen
Päättynyt 5 - 7
PK-35 Musta
 
 
Su 23.4.2017
19   Lohko B
10:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
TuPS Vihreä
Päättynyt 8 - 1
FC Viikingit Valkoinen
 
 
20   Lohko B
10:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
Gnistan Sinikeltainen
Päättynyt 1 - 1
VJS Aluejoukkue Punainen
 
 
21   Lohko A
10:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
LAUTP Valkoinen
Päättynyt 2 - 5
TuPS Punainen
 
 
22   Lohko A
10:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
VJS Aluejoukkue Keltainen
Päättynyt 4 - 3
FCFJ Sininen 2
 
 
23   Lohko B
11:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
TuPS Vihreä
Päättynyt 4 - 1
Kopse Valkoinen
 
 
24   Lohko B
11:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
FC Viikingit Valkoinen
Päättynyt 2 - 1
FCFJ Sininen 1
 
 
25   Lohko A
11:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
PK-35 Musta
Päättynyt 6 - 2
LAUTP Valkoinen
 
 
26   Lohko A
11:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
VJS Aluejoukkue Keltainen
Päättynyt 2 - 3
KP-75 Keltainen
 
 
27   Lohko B
12:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
VJS Aluejoukkue Punainen
Päättynyt 1 - 3
TuPS Vihreä
 
 
28   Lohko B
12:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
FC Viikingit Valkoinen
Päättynyt 1 - 9
Gnistan Sinikeltainen
 
 
29   Lohko A
12:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1
FCFJ Sininen 2
Päättynyt 6 - 3
TuPS Punainen
 
 
30   Lohko B
12:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2
FCFJ Sininen 1
Päättynyt 2 - 6
Kopse Valkoinen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com