Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Helsinki Open 2017

22.4. - 23.4.2017 Aava Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi | Suomi

Pojat-09 Kilpa
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 22.4.2017
1   Lohko A
11:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 5 - 1
PuiU
 
 
2   Lohko A
11:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
FCFJ Valkoinen 1
Päättynyt 5 - 2
LAUTP Sininen
 
 
3   Lohko A
11:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
FC Wild Sininen
Päättynyt 0 - 8
VJS Aluejoukkue Valkoinen
 
 
4   Lohko B
11:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
FC Honka Sparta Musta
Päättynyt 10 - 2
FC Viikingit Punainen
 
 
5   Lohko B
12:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
Kopse Vihreä
Päättynyt 0 - 1
SV Keltainen
 
 
6   Lohko B
12:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
Gnistan Keltainen
Päättynyt 4 - 4
KP-75 Sininen
 
 
7   Lohko A
12:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
FCFJ Valkoinen 1
Päättynyt 4 - 4
PK-35 Punainen
 
 
8   Lohko A
12:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
FC Wild Sininen
Päättynyt 8 - 3
PuiU
 
 
9   Lohko A
13:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
VJS Aluejoukkue Valkoinen
Päättynyt 6 - 0
LAUTP Sininen
 
 
10   Lohko B
13:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
Kopse Vihreä
Päättynyt 1 - 6
FC Honka Sparta Musta
 
 
11   Lohko B
13:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
Gnistan Keltainen
Päättynyt 3 - 3
FC Viikingit Punainen
 
 
12   Lohko B
13:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
KP-75 Sininen
Päättynyt 2 - 3
SV Keltainen
 
 
13   Lohko A
14:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 4 - 3
FC Wild Sininen
 
 
14   Lohko A
14:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
VJS Aluejoukkue Valkoinen
Päättynyt 3 - 2
FCFJ Valkoinen 1
 
 
Su 23.4.2017
15   Lohko A
09:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
LAUTP Sininen
Päättynyt 3 - 4
PuiU
 
 
16   Lohko B
09:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
FC Honka Sparta Musta
Päättynyt 3 - 2
Gnistan Keltainen
 
 
17   Lohko B
09:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
KP-75 Sininen
Päättynyt 4 - 4
Kopse Vihreä
 
 
18   Lohko B
09:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
SV Keltainen
Päättynyt 6 - 2
FC Viikingit Punainen
 
 
19   Lohko A
10:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
VJS Aluejoukkue Valkoinen
Päättynyt 4 - 0
PK-35 Punainen
 
 
20   Lohko A
10:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
LAUTP Sininen
Päättynyt 4 - 5
FC Wild Sininen
 
 
21   Lohko A
10:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
PuiU
Päättynyt 1 - 9
FCFJ Valkoinen 1
 
 
22   Lohko B
10:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
KP-75 Sininen
Päättynyt 1 - 2
FC Honka Sparta Musta
 
 
23   Lohko B
12:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
SV Keltainen
Päättynyt 3 - 4
Gnistan Keltainen
 
 
24   Lohko B
12:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
FC Viikingit Punainen
Päättynyt 3 - 6
Kopse Vihreä
 
 
25   Lohko A
12:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 5 - 4
LAUTP Sininen
 
 
26   Lohko A
12:00
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
PuiU
Päättynyt 1 - 8
VJS Aluejoukkue Valkoinen
 
 
27   Lohko A
13:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 1
FCFJ Valkoinen 1
Päättynyt 4 - 2
FC Wild Sininen
 
 
28   Lohko B
13:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 2
FC Honka Sparta Musta
Päättynyt 0 - 0
SV Keltainen
 
 
29   Lohko B
13:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 3
FC Viikingit Punainen
Päättynyt 2 - 0
KP-75 Sininen
 
 
30   Lohko B
13:30
Aava Areena, Aava Areena kenttä 4
Kopse Vihreä
Päättynyt 3 - 3
Gnistan Keltainen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com