Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2019

27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-07 Kilpa
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 27.4.2019
1   Lohko A
17:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35
Päättynyt 0 - 0
FC Viikingit Punainen
 
 
2   Lohko A
17:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
KelA Musta
Päättynyt 0 - 2
HJK Arabia
 
 
3   Lohko B
18:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
RiPS Sininen
Päättynyt 2 - 4
FC POHU
 
 
4   Lohko B
18:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
FC Wild Sininen
Päättynyt 1 - 1
PiTa Musta
 
 
5   Lohko A
18:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
KelA Musta
Päättynyt 1 - 3
PK-35
 
 
6   Lohko A
18:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
HJK Arabia
Päättynyt 1 - 0
FC Viikingit Punainen
 
 
7   Lohko B
19:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
FC Wild Sininen
Päättynyt 0 - 6
RiPS Sininen
 
 
8   Lohko B
19:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
PiTa Musta
Päättynyt 2 - 0
FC POHU
 
 
9   Lohko A
19:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35
Päättynyt 2 - 2
HJK Arabia
 
 
10   Lohko A
19:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
FC Viikingit Punainen
Päättynyt 0 - 1
KelA Musta
 
 
11   Lohko B
20:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
RiPS Sininen
Päättynyt 0 - 3
PiTa Musta
 
 
12   Lohko B
20:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
FC POHU
Päättynyt 1 - 1
FC Wild Sininen
 
 

Välierät

Su 28.4.2019
13   Sijat 5-8
14:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
KelA Musta
Päättynyt 1 - 0
FC Wild Sininen
 
 
14   Sijat 5-8
14:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
RiPS Sininen
Päättynyt 1 - 0
FC Viikingit Punainen
 
 
15   Sijat 1-4
15:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
HJK Arabia
Päättynyt 2 - 1
FC POHU
 
 
16   Sijat 1-4
15:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
PiTa Musta
Päättynyt 1 - 0
PK-35
 
 

Sijoitusottelut

Su 28.4.2019
17   Sijat 7-8
16:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
FC Wild Sininen
Päättynyt 1 - 6
FC Viikingit Punainen
 
 
18   Sijat 5-6
16:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
KelA Musta
Päättynyt 0 - 3
RiPS Sininen
 
 
19   Sijat 3-4
17:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
FC POHU
Päättynyt 4 - 3
 RPK
PK-35
 
 
20   Sijat 1-2
17:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
HJK Arabia
Päättynyt 2 - 3
 RPK
PiTa Musta
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com