Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2019

27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-07 Haaste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 27.4.2019
1   Lohko A
14:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 1 - 1
RiPS Valkoinen
 
 
2   Lohko A
14:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
KäPa AC Black
Päättynyt 3 - 0
HJK Arabia Keltainen
 
 
3   Lohko B
15:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35 Musta
Päättynyt 0 - 4
KeiKa Keltainen
 
 
4   Lohko B
15:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
RiPS Keltainen
Päättynyt 3 - 1
Honka Keltainen
 
 
5   Lohko A
15:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
KäPa AC Black
Päättynyt 1 - 2
PK-35 Punainen
 
 
6   Lohko A
15:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
HJK Arabia Keltainen
Päättynyt 1 - 4
RiPS Valkoinen
 
 
7   Lohko B
16:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
RiPS Keltainen
Päättynyt 1 - 1
PK-35 Musta
 
 
8   Lohko B
16:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
Honka Keltainen
Päättynyt 1 - 4
KeiKa Keltainen
 
 
9   Lohko A
16:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 4 - 0
HJK Arabia Keltainen
 
 
10   Lohko A
16:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
RiPS Valkoinen
Päättynyt 0 - 0
KäPa AC Black
 
 
11   Lohko B
17:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35 Musta
Päättynyt 0 - 4
Honka Keltainen
 
 
12   Lohko B
17:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
KeiKa Keltainen
Päättynyt 3 - 0
RiPS Keltainen
 
 

Välierät

Su 28.4.2019
13   Sijat 5-8
13:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
KäPa AC Black
Päättynyt 2 - 0
PK-35 Musta
 
 
14   Sijat 5-8
13:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
Honka Keltainen
Päättynyt 0 - 1
HJK Arabia Keltainen
 
 
15   Sijat 1-4
14:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 2 - 1
RiPS Keltainen
 
 
16   Sijat 1-4
14:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
KeiKa Keltainen
Päättynyt 1 - 0
RiPS Valkoinen
 
 

Sijoitusottelut

Su 28.4.2019
17   Sijat 7-8
15:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35 Musta
Päättynyt 0 - 1
Honka Keltainen
 
 
18   Sijat 5-6
15:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
KäPa AC Black
Päättynyt 3 - 0
HJK Arabia Keltainen
 
 
19   Sijat 3-4
16:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
RiPS Keltainen
Päättynyt 0 - 3
RiPS Valkoinen
 
 
20   Sijat 1-2
16:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
PK-35 Punainen
Päättynyt 2 - 1
KeiKa Keltainen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com