Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2019

27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-12 Kilpa
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 27.4.2019
1   Lohko A
09:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
PK-35
Päättynyt 5 - 4
NJS Arsenal
 
 
2   Lohko A
09:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
PPJ Laru Musta
Päättynyt 6 - 0
PPJ Jätkäsaari Valkoinen
 
 
3   Lohko A
10:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
PPJ Laru Musta
Päättynyt 0 - 2
PK-35
 
 
4   Lohko A
10:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
PPJ Jätkäsaari Valkoinen
Päättynyt 0 - 4
NJS Arsenal
 
 
5   Lohko A
12:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
PK-35
Päättynyt 8 - 1
PPJ Jätkäsaari Valkoinen
 
 
6   Lohko A
12:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
NJS Arsenal
Päättynyt 1 - 4
PPJ Laru Musta
 
 
7   Lohko B
13:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
EPS Punainen
Päättynyt 9 - 2
KäPa Barca
 
 
8   Lohko B
13:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
PPJ Jätkäsaari Sininen
Päättynyt 1 - 5
FC Honka Sudet Musta
 
 
9   Lohko B
15:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
PPJ Jätkäsaari Sininen
Päättynyt 2 - 5
EPS Punainen
 
 
10   Lohko B
15:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
FC Honka Sudet Musta
Päättynyt 7 - 4
KäPa Barca
 
 
11   Lohko B
16:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
EPS Punainen
Päättynyt 2 - 2
FC Honka Sudet Musta
 
 
12   Lohko B
17:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
KäPa Barca
Päättynyt 5 - 4
PPJ Jätkäsaari Sininen
 
 

Välierät

Su 28.4.2019
13   Sijat 5-8
09:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
NJS Arsenal
Päättynyt 1 - 4
PPJ Jätkäsaari Sininen
 
 
14   Sijat 5-8
09:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
KäPa Barca
Päättynyt 7 - 0
PPJ Jätkäsaari Valkoinen
 
 
15   Sijat 1-4
11:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
PK-35
Päättynyt 2 - 3
FC Honka Sudet Musta
 
 
16   Sijat 1-4
11:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
EPS Punainen
Päättynyt 3 - 1
PPJ Laru Musta
 
 

Sijoitusottelut

Su 28.4.2019
17   Sijat 7-8
10:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
NJS Arsenal
Päättynyt 3 - 2
 RPK
PPJ Jätkäsaari Valkoinen
 
 
18   Sijat 5-6
10:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
PPJ Jätkäsaari Sininen
Päättynyt 3 - 9
KäPa Barca
 
 
19   Sijat 3-4
12:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
PK-35
Päättynyt 1 - 4
PPJ Laru Musta
 
 
20   Sijat 1-2
12:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
FC Honka Sudet Musta
Päättynyt 6 - 3
EPS Punainen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com