Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2019

27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-13 Haaste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 27.4.2019
1   Lohko A
14:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 6 - 3
PPJ Laru Valkoinen
 
 
2   Lohko A
14:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
Honka Ketut Keltainen
Päättynyt 4 - 2
KäPa Chelsea
 
 
3   Lohko B
14:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
PK-35 Musta
Päättynyt 5 - 3
PPJ Laru Oranssi
 
 
4   Lohko B
15:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
FC Viikingit Valkoinen
Päättynyt 1 - 2
PPJ Jätkäsaari Valkoinen
 
 
5   Lohko A
16:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
Honka Ketut Keltainen
Päättynyt 4 - 3
PK-35 Punainen
 
 
6   Lohko A
16:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
KäPa Chelsea
Päättynyt 7 - 0
PPJ Laru Valkoinen
 
 
7   Lohko B
16:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
FC Viikingit Valkoinen
Päättynyt 4 - 7
PK-35 Musta
 
 
8   Lohko B
16:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
PPJ Jätkäsaari Valkoinen
Päättynyt 2 - 1
PPJ Laru Oranssi
 
 
9   Lohko A
17:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 2 - 6
KäPa Chelsea
 
 
10   Lohko A
18:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
PPJ Laru Valkoinen
Päättynyt 1 - 14
Honka Ketut Keltainen
 
 
11   Lohko B
18:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
PK-35 Musta
Päättynyt 3 - 5
PPJ Jätkäsaari Valkoinen
 
 
12   Lohko B
18:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
PPJ Laru Oranssi
Päättynyt 1 - 0
FC Viikingit Valkoinen
 
 

Välierät

Su 28.4.2019
13   Sijat 5-8
13:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 11 - 2
FC Viikingit Valkoinen
 
 
14   Sijat 5-8
13:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
PPJ Laru Oranssi
Päättynyt 3 - 0
PPJ Laru Valkoinen
 
 
15   Sijat 1-4
13:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
Honka Ketut Keltainen
Päättynyt 8 - 0
PK-35 Musta
 
 
16   Sijat 1-4
13:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
PPJ Jätkäsaari Valkoinen
Päättynyt 6 - 3
KäPa Chelsea
 
 

Sijoitusottelut

Su 28.4.2019
17   Sijat 7-8
14:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
FC Viikingit Valkoinen
Päättynyt 1 - 2
 RPK
PPJ Laru Valkoinen
 
 
18   Sijat 5-6
14:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
PK-35 Punainen
Päättynyt 8 - 1
PPJ Laru Oranssi
 
 
19   Sijat 3-4
14:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
PK-35 Musta
Päättynyt 1 - 2
KäPa Chelsea
 
 
20   Sijat 1-2
15:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
Honka Ketut Keltainen
Päättynyt 4 - 3
PPJ Jätkäsaari Valkoinen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com