Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2019

27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-10 Harraste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 27.4.2019
1   Lohko A
08:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35 Raita
Päättynyt 2 - 5
LPS Valkoinen
 
 
2   Lohko A
08:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
Lepa Valkoinen
Päättynyt 1 - 3
PuiU Valkoinen
 
 
3   Lohko B
08:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
PK-35 Valkoinen
Päättynyt 1 - 8
LPS Sininen
 
 
4   Lohko B
08:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
PPJ Eira Sininen
Päättynyt 0 - 12
KäPa AC
 
 
5   Lohko A
09:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
Lepa Valkoinen
Päättynyt 2 - 5
PK-35 Raita
 
 
6   Lohko A
09:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
PuiU Valkoinen
Päättynyt 3 - 4
LPS Valkoinen
 
 
7   Lohko B
09:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
PPJ Eira Sininen
Päättynyt 1 - 10
PK-35 Valkoinen
 
 
8   Lohko B
09:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
KäPa AC
Päättynyt 7 - 1
LPS Sininen
 
 
9   Lohko A
10:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35 Raita
Päättynyt 0 - 6
PuiU Valkoinen
 
 
10   Lohko A
10:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
LPS Valkoinen
Päättynyt 9 - 2
Lepa Valkoinen
 
 
11   Lohko B
10:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
PK-35 Valkoinen
Päättynyt 1 - 6
KäPa AC
 
 
12   Lohko B
10:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
LPS Sininen
Päättynyt 3 - 3
PPJ Eira Sininen
 
 

Välierät

Su 28.4.2019
13   Sijat 5-8
09:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35 Raita
Päättynyt 2 - 6
PPJ Eira Sininen
 
 
14   Sijat 5-8
09:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
PK-35 Valkoinen
Päättynyt 5 - 2
Lepa Valkoinen
 
 
15   Sijat 1-4
09:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
LPS Valkoinen
Päättynyt 1 - 4
LPS Sininen
 
 
16   Sijat 1-4
09:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
KäPa AC
Päättynyt 10 - 2
PuiU Valkoinen
 
 

Sijoitusottelut

Su 28.4.2019
17   Sijat 7-8
10:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35 Raita
Päättynyt 4 - 3
Lepa Valkoinen
 
 
18   Sijat 5-6
10:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
PPJ Eira Sininen
Päättynyt 4 - 5
PK-35 Valkoinen
 
 
19   Sijat 3-4
10:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
LPS Valkoinen
Päättynyt 3 - 0
PuiU Valkoinen
 
 
20   Sijat 1-2
10:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
LPS Sininen
Päättynyt 2 - 7
KäPa AC
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com