Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2019

27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-12 Harraste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 27.4.2019
1   Lohko A
13:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
PK-35 Valkoinen
Päättynyt 0 - 19
FC Honka Sudet Keltainen
 
 
2   Lohko A
14:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
PPJ Laru Punainen
Päättynyt 12 - 1
PiTa Keltainen
 
 
3   Lohko B
14:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
PK-35 Raita
Päättynyt 5 - 4
HPS 12/13
 
 
4   Lohko B
14:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
NJS ManU
Päättynyt 2 - 1
HPS Keltainen
 
 
5   Lohko A
15:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
PPJ Laru Punainen
Päättynyt 8 - 2
PK-35 Valkoinen
 
 
6   Lohko A
15:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
PiTa Keltainen
Päättynyt 3 - 11
FC Honka Sudet Keltainen
 
 
7   Lohko B
15:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
NJS ManU
Päättynyt 1 - 8
PK-35 Raita
 
 
8   Lohko B
16:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
HPS Keltainen
Päättynyt 3 - 4
HPS 12/13
 
 
9   Lohko A
17:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
PK-35 Valkoinen
Päättynyt 6 - 2
PiTa Keltainen
 
 
10   Lohko A
17:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
FC Honka Sudet Keltainen
Päättynyt 12 - 1
PPJ Laru Punainen
 
 
11   Lohko B
17:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
PK-35 Raita
Päättynyt 11 - 3
HPS Keltainen
 
 
12   Lohko B
17:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
HPS 12/13
Päättynyt 4 - 5
NJS ManU
 
 

Välierät

Su 28.4.2019
13   Sijat 5-8
09:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
PK-35 Valkoinen
Päättynyt 1 - 5
HPS Keltainen
 
 
14   Sijat 5-8
09:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
HPS 12/13
Päättynyt 4 - 0
PiTa Keltainen
 
 
15   Sijat 1-4
11:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
FC Honka Sudet Keltainen
Päättynyt 6 - 0
NJS ManU
 
 
16   Sijat 1-4
12:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
PK-35 Raita
Päättynyt 5 - 2
PPJ Laru Punainen
 
 

Sijoitusottelut

Su 28.4.2019
17   Sijat 7-8
10:30
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3
PK-35 Valkoinen
Päättynyt 1 - 5
PiTa Keltainen
 
 
18   Sijat 5-6
11:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
HPS Keltainen
Päättynyt 3 - 1
HPS 12/13
 
 
19   Sijat 3-4
13:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1
NJS ManU
Päättynyt 5 - 1
PPJ Laru Punainen
 
 
20   Sijat 1-2
13:00
Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2
FC Honka Sudet Keltainen
Päättynyt 7 - 1
PK-35 Raita
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com