Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2019

27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-08 Haaste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 27.4.2019
1   Lohko A
14:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 2 - 0
KulPS
 
 
2   Lohko A
14:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
HJK Töölö Valkoiset
Päättynyt 3 - 0
EPS Musta A
 
 
3   Lohko B
14:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
PK-35 Musta
Päättynyt 0 - 5
HyPS Sininen
 
 
4   Lohko B
14:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
HJK East Valkoinen
Päättynyt 1 - 0
PPJ Eira
 
 
5   Lohko A
15:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
HJK Töölö Valkoiset
Päättynyt 5 - 0
PK-35 Punainen
 
 
6   Lohko A
15:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
EPS Musta A
Päättynyt 2 - 0
KulPS
 
 
7   Lohko B
15:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
HJK East Valkoinen
Päättynyt 3 - 0
PK-35 Musta
 
 
8   Lohko B
15:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
PPJ Eira
Päättynyt 1 - 3
HyPS Sininen
 
 
9   Lohko A
16:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 2 - 0
EPS Musta A
 
 
10   Lohko A
16:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
KulPS
Päättynyt 2 - 2
HJK Töölö Valkoiset
 
 
11   Lohko B
16:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
PK-35 Musta
Päättynyt 0 - 2
PPJ Eira
 
 
12   Lohko B
16:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
HyPS Sininen
Päättynyt 0 - 1
HJK East Valkoinen
 
 

Välierät

Su 28.4.2019
13   Sijat 5-8
13:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
EPS Musta A
Päättynyt 1 - 2
 RPK
PK-35 Musta
 
 
14   Sijat 5-8
13:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
PPJ Eira
Päättynyt 3 - 2
 RPK
KulPS
 
 
15   Sijat 1-4
13:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
HJK Töölö Valkoiset
Päättynyt 3 - 4
HyPS Sininen
 
 
16   Sijat 1-4
13:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
HJK East Valkoinen
Päättynyt 2 - 1
PK-35 Punainen
 
 

Sijoitusottelut

Su 28.4.2019
17   Sijat 7-8
15:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
EPS Musta A
Päättynyt 0 - 1
 RPK
KulPS
 
 
18   Sijat 5-6
15:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
PK-35 Musta
Päättynyt 1 - 4
PPJ Eira
 
 
19   Sijat 3-4
15:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
HJK Töölö Valkoiset
Päättynyt 3 - 1
PK-35 Punainen
 
 
20   Sijat 1-2
15:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
HyPS Sininen
Päättynyt 3 - 0
HJK East Valkoinen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com