Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2019

27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-10 Kilpa
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 27.4.2019
1   Lohko A
11:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35
Päättynyt 1 - 4
KoNa Vire
 
 
2   Lohko A
11:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
LPS
Päättynyt 7 - 0
Gnistan Sininen
 
 
3   Lohko B
11:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 1 - 9
Gnistan Keltainen
 
 
4   Lohko B
11:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
PPJ Eira Valkoinen
Päättynyt 3 - 4
PuiU United
 
 
5   Lohko A
12:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
LPS
Päättynyt 3 - 3
PK-35
 
 
6   Lohko A
12:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
Gnistan Sininen
Päättynyt 1 - 6
KoNa Vire
 
 
7   Lohko B
12:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
PPJ Eira Valkoinen
Päättynyt 1 - 6
PK-35 Punainen
 
 
8   Lohko B
12:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
PuiU United
Päättynyt 2 - 6
Gnistan Keltainen
 
 
9   Lohko A
13:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35
Päättynyt 7 - 2
Gnistan Sininen
 
 
10   Lohko A
13:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
KoNa Vire
Päättynyt 2 - 3
LPS
 
 
11   Lohko B
13:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 5 - 2
PuiU United
 
 
12   Lohko B
13:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
Gnistan Keltainen
Päättynyt 3 - 6
PPJ Eira Valkoinen
 
 

Välierät

Su 28.4.2019
13   Sijat 5-8
11:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35
Päättynyt 2 - 3
 RPK
PPJ Eira Valkoinen
 
 
14   Sijat 5-8
11:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
PuiU United
Päättynyt 5 - 0
Gnistan Sininen
 
 
15   Sijat 1-4
11:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
LPS
Päättynyt 3 - 2
PK-35 Punainen
 
 
16   Sijat 1-4
11:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
Gnistan Keltainen
Päättynyt 2 - 1
KoNa Vire
 
 

Sijoitusottelut

Su 28.4.2019
17   Sijat 7-8
12:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35
Päättynyt 19 - 0
Gnistan Sininen
 
 
18   Sijat 5-6
12:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
PPJ Eira Valkoinen
Päättynyt 3 - 0
PuiU United
 
 
19   Sijat 3-4
12:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 3 - 2
KoNa Vire
 
 
20   Sijat 1-2
12:00
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
LPS
Päättynyt 1 - 7
Gnistan Keltainen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com