Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2019

27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-10 Haaste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 27.4.2019
1   Lohko A
11:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35 Musta
Päättynyt 0 - 6
LPS Vihreä
 
 
2   Lohko A
11:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
PPJ Eira Oranssi
Päättynyt 1 - 2
KäPa Liverpool P11
 
 
3   Lohko B
11:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
LPS Musta
Päättynyt 2 - 3
PuiU AC
 
 
4   Lohko B
11:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
FC Honka Haukat Musta
Päättynyt 7 - 1
KoNa Vire
 
 
5   Lohko A
12:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PPJ Eira Oranssi
Päättynyt 2 - 3
PK-35 Musta
 
 
6   Lohko A
12:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
KäPa Liverpool P11
Päättynyt 3 - 6
LPS Vihreä
 
 
7   Lohko B
12:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
FC Honka Haukat Musta
Päättynyt 7 - 1
LPS Musta
 
 
8   Lohko B
12:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
KoNa Vire
Päättynyt 2 - 4
PuiU AC
 
 
9   Lohko A
13:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
PK-35 Musta
Päättynyt 7 - 3
KäPa Liverpool P11
 
 
10   Lohko A
13:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
LPS Vihreä
Päättynyt 5 - 4
PPJ Eira Oranssi
 
 
11   Lohko B
13:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
LPS Musta
Päättynyt 2 - 3
KoNa Vire
 
 
12   Lohko B
13:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
PuiU AC
Päättynyt 2 - 3
FC Honka Haukat Musta
 
 

Välierät

Su 28.4.2019
13   Sijat 5-8
11:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
KäPa Liverpool P11
Päättynyt 5 - 10
LPS Musta
 
 
14   Sijat 5-8
11:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
KoNa Vire
Päättynyt 2 - 9
PPJ Eira Oranssi
 
 
15   Sijat 1-4
11:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
LPS Vihreä
Päättynyt 3 - 2
PuiU AC
 
 
16   Sijat 1-4
11:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
FC Honka Haukat Musta
Päättynyt 5 - 3
PK-35 Musta
 
 

Sijoitusottelut

Su 28.4.2019
17   Sijat 7-8
12:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1
KäPa Liverpool P11
Päättynyt 3 - 7
KoNa Vire
 
 
18   Sijat 5-6
12:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2
LPS Musta
Päättynyt 2 - 5
PPJ Eira Oranssi
 
 
19   Sijat 3-4
12:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3
PuiU AC
Päättynyt 7 - 3
PK-35 Musta
 
 
20   Sijat 1-2
12:30
Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4
LPS Vihreä
Päättynyt 2 - 8
FC Honka Haukat Musta
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com