Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2019

27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-08 Kilpa
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 27.4.2019
1   Lohko A
17:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
PK-35
Päättynyt 0 - 0
HyPS Musta
 
 
2   Lohko A
17:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
FC Kasiysi White
Päättynyt 1 - 1
HJK Töölö Siniset
 
 
3   Lohko B
17:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
HJK East Sininen
Päättynyt 0 - 1
FC Honka Akatemia
 
 
4   Lohko B
17:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
Valtti FC
Päättynyt 1 - 3
HPS Musta
 
 
5   Lohko A
18:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
FC Kasiysi White
Päättynyt 0 - 1
PK-35
 
 
6   Lohko A
18:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
HJK Töölö Siniset
Päättynyt 1 - 1
HyPS Musta
 
 
7   Lohko B
18:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
Valtti FC
Päättynyt 3 - 1
HJK East Sininen
 
 
8   Lohko B
18:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
HPS Musta
Päättynyt 0 - 1
FC Honka Akatemia
 
 
9   Lohko A
19:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
PK-35
Päättynyt 0 - 1
HJK Töölö Siniset
 
 
10   Lohko A
19:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
HyPS Musta
Päättynyt 3 - 1
FC Kasiysi White
 
 
11   Lohko B
19:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
HJK East Sininen
Päättynyt 0 - 1
HPS Musta
 
 
12   Lohko B
19:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
FC Honka Akatemia
Päättynyt 0 - 2
Valtti FC
 
 

Välierät

Su 28.4.2019
13   Sijat 5-8
14:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
PK-35
Päättynyt 1 - 0
 RPK
HJK East Sininen
 
 
14   Sijat 5-8
14:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
FC Honka Akatemia
Päättynyt 1 - 0
FC Kasiysi White
 
 
15   Sijat 1-4
14:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
HyPS Musta
Päättynyt 0 - 1
 RPK
Valtti FC
 
 
16   Sijat 1-4
14:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
HPS Musta
Päättynyt 2 - 1
 RPK
HJK Töölö Siniset
 
 

Sijoitusottelut

Su 28.4.2019
17   Sijat 7-8
16:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
HJK East Sininen
Päättynyt 1 - 2
FC Kasiysi White
 
 
18   Sijat 5-6
16:00
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
PK-35
Päättynyt 1 - 2
 RPK
FC Honka Akatemia
 
 
19   Sijat 3-4
16:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 1
HyPS Musta
Päättynyt 3 - 0
HJK Töölö Siniset
 
 
20   Sijat 1-2
16:30
Myllypuron tekonurmi, Myllypuron TN 2
Valtti FC
Päättynyt 2 - 1
HPS Musta
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com