PK-35 Helsinki Open 2019 PK-35 HELSINKI OPEN 2019
27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-10 Harraste

Alkulohkot

Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
108:00Lohko APihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1PK-35 Raita2-5LPS ValkoinenPäättynyt
208:00Lohko APihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2Lepa Valkoinen1-3PuiU ValkoinenPäättynyt
308:00Lohko BPihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3PK-35 Valkoinen1-8LPS SininenPäättynyt
408:00Lohko BPihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4PPJ Eira Sininen0-12KäPa ACPäättynyt
509:00Lohko APihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1Lepa Valkoinen2-5PK-35 RaitaPäättynyt
609:00Lohko APihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2PuiU Valkoinen3-4LPS ValkoinenPäättynyt
709:00Lohko BPihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3PPJ Eira Sininen1-10PK-35 ValkoinenPäättynyt
809:00Lohko BPihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4KäPa AC7-1LPS SininenPäättynyt
910:00Lohko APihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1PK-35 Raita0-6PuiU ValkoinenPäättynyt
1010:00Lohko APihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2LPS Valkoinen9-2Lepa ValkoinenPäättynyt
1110:00Lohko BPihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3PK-35 Valkoinen1-6KäPa ACPäättynyt
1210:00Lohko BPihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4LPS Sininen3-3PPJ Eira SininenPäättynyt

Välierät

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1309:00Sijat 5-8Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1PK-35 Raita2-6PPJ Eira SininenPäättynyt
1409:00Sijat 5-8Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2PK-35 Valkoinen5-2Lepa ValkoinenPäättynyt
1509:00Sijat 1-4Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3LPS Valkoinen1-4LPS SininenPäättynyt
1609:00Sijat 1-4Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4KäPa AC10-2PuiU ValkoinenPäättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1710:00Sijat 7-8Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 1PK-35 Raita4-3Lepa ValkoinenPäättynyt
1810:00Sijat 5-6Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 2PPJ Eira Sininen4-5PK-35 ValkoinenPäättynyt
1910:00Sijat 3-4Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 3LPS Valkoinen3-0PuiU ValkoinenPäättynyt
2010:00Sijat 1-2Pihlajamäen MagneCit Areena, MagneCit Areena TN 4LPS Sininen2-7KäPa ACPäättynyt