PK-35 Helsinki Open 2019 PK-35 HELSINKI OPEN 2019
27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-13 Haaste

Alkulohkot

Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
114:30Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1PK-35 Punainen6-3PPJ Laru ValkoinenPäättynyt
214:30Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2Honka Ketut Keltainen4-2KäPa ChelseaPäättynyt
314:30Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3PK-35 Musta5-3PPJ Laru OranssiPäättynyt
415:00Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3FC Viikingit Valkoinen1-2PPJ Jätkäsaari ValkoinenPäättynyt
516:00Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2Honka Ketut Keltainen4-3PK-35 PunainenPäättynyt
616:00Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3KäPa Chelsea7-0PPJ Laru ValkoinenPäättynyt
716:30Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2FC Viikingit Valkoinen4-7PK-35 MustaPäättynyt
816:30Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3PPJ Jätkäsaari Valkoinen2-1PPJ Laru OranssiPäättynyt
917:30Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1PK-35 Punainen2-6KäPa ChelseaPäättynyt
1018:00Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1PPJ Laru Valkoinen1-14Honka Ketut KeltainenPäättynyt
1118:00Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2PK-35 Musta3-5PPJ Jätkäsaari ValkoinenPäättynyt
1218:00Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3PPJ Laru Oranssi1-0FC Viikingit ValkoinenPäättynyt

Välierät

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1313:00Sijat 5-8Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3PK-35 Punainen11-2FC Viikingit ValkoinenPäättynyt
1413:30Sijat 5-8Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1PPJ Laru Oranssi3-0PPJ Laru ValkoinenPäättynyt
1513:30Sijat 1-4Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2Honka Ketut Keltainen8-0PK-35 MustaPäättynyt
1613:30Sijat 1-4Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3PPJ Jätkäsaari Valkoinen6-3KäPa ChelseaPäättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1714:30Sijat 7-8Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1FC Viikingit Valkoinen1-2VLPPJ Laru ValkoinenPäättynyt
1814:30Sijat 5-6Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2PK-35 Punainen8-1PPJ Laru OranssiPäättynyt
1914:30Sijat 3-4Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3PK-35 Musta1-2KäPa ChelseaPäättynyt
2015:00Sijat 1-2Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1Honka Ketut Keltainen4-3PPJ Jätkäsaari ValkoinenPäättynyt