Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P13 Kilpa (-06) - Otteluohjelma

Alkusarja

La 8.6.2019
1
10:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
LoPa/valkoinen
2
-
0
HPS/musta
Tuomari: Pönni, Alek
2
10:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
FC Inter/sinimustat P06
0
-
7
KP-75/TuPS YJ
Tuomari: Pönni, Aaron
3
10:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
NuPS 2
3
-
0
HJK Kantsu/sininen
Tuomari: Pönni, Alek
4
10:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
FC Kontu/sininen
0
-
1
TPV
Tuomari: Pönni, Aaron
5
11:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
TPV 06
0
-
1
LoPa/valkoinen
Tuomari: Pajunen, Jasu
6
11:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HPS/musta
0
-
1
FC Inter/sinimustat P06
Tuomari: Pönni, Aaron
7
11:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
Ilves P06/keltainen
0
-
4
NuPS 2
Tuomari: Pajunen, Jasu
8
11:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HJK Kantsu/sininen
0
-
0
FC Kontu/sininen
Tuomari: Pönni, Alek
9
12:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
KP-75/TuPS YJ
1
-
0
HPS/musta
Tuomari: Pajunen, Jasu
10
12:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
FC Inter/sinimustat P06
2
-
0
TPV 06
Tuomari: Pönni, Aaron
11
12:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
TPV
2
-
1
HJK Kantsu/sininen
Tuomari: Pönni, Alek
12
12:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
FC Kontu/sininen
10
-
0
Ilves P06/keltainen
Tuomari: Pönni, Aaron
13
13:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
LoPa/valkoinen
1
-
2
KP-75/TuPS YJ
Tuomari: Pajunen, Jasu
14
13:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HPS/musta
0
-
1
TPV 06
Tuomari: Pönni, Alek
15
13:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
NuPS 2
2
-
0
TPV
Tuomari: Pajunen, Jasu
16
13:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HJK Kantsu/sininen
7
-
0
Ilves P06/keltainen
Tuomari: Pönni, Alek
17
14:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
FC Inter/sinimustat P06
2
-
2
LoPa/valkoinen
Tuomari: Pajunen, Jasu
18
14:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
TPV 06
0
-
2
KP-75/TuPS YJ
Tuomari: Pönni, Aaron
19
14:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
FC Kontu/sininen
2
-
1
NuPS 2
Tuomari: Pönni, Alek
20
14:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
Ilves P06/keltainen
0
-
6
TPV
Tuomari: Pönni, Aaron

Sijoitusottelut

La 8.6.2019
21
15:00
Sijat 9-10
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HPS/musta
8
-
0
Ilves P06/keltainen
Tuomari: Pajunen, Jasu
22
15:30
Sijat 7-8
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HJK Kantsu/sininen
3
-
1
TPV 06
Tuomari: Pönni, Alek
23
15:30
Sijat 5-6
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
FC Inter/sinimustat P06
3
-
2
FC Kontu/sininen
Tuomari: Pajunen, Jasu
24
16:00
Sijat 3-4
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
TPV
0
-
1
LoPa/valkoinen
Tuomari: Pönni, Alek
25
16:00
Sijat 1-2
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
KP-75/TuPS YJ
0
-
2
NuPS 2
Tuomari: Pönni, Aaron
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com