Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P13 Kilpa (-06)
Otteluohjelma

Alkusarja

La 8.6.2019
1   Lohko A
10:00
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
LoPa/valkoinen
Päättynyt 2 - 0
HPS/musta
 
 
Pönni, Alek
2   Lohko A
10:00
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
FC Inter/sinimustat P06
Päättynyt 0 - 7
KP-75/TuPS YJ
 
 
Pönni, Aaron
3   Lohko B
10:30
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
NuPS 2
Päättynyt 3 - 0
HJK Kantsu/sininen
 
 
Pönni, Alek
4   Lohko B
10:30
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
FC Kontu/sininen
Päättynyt 0 - 1
TPV
 
 
Pönni, Aaron
5   Lohko A
11:00
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
TPV 06
Päättynyt 0 - 1
LoPa/valkoinen
 
 
Pajunen, Jasu
6   Lohko A
11:00
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HPS/musta
Päättynyt 0 - 1
FC Inter/sinimustat P06
 
 
Pönni, Aaron
7   Lohko B
11:30
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
Ilves P06/keltainen
Päättynyt 0 - 4
NuPS 2
 
 
Pajunen, Jasu
8   Lohko B
11:30
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HJK Kantsu/sininen
Päättynyt 0 - 0
FC Kontu/sininen
 
 
Pönni, Alek
9   Lohko A
12:00
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
KP-75/TuPS YJ
Päättynyt 1 - 0
HPS/musta
 
 
Pajunen, Jasu
10   Lohko A
12:00
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
FC Inter/sinimustat P06
Päättynyt 2 - 0
TPV 06
 
 
Pönni, Aaron
11   Lohko B
12:30
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
TPV
Päättynyt 2 - 1
HJK Kantsu/sininen
 
 
Pönni, Alek
12   Lohko B
12:30
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
FC Kontu/sininen
Päättynyt 10 - 0
Ilves P06/keltainen
 
 
Pönni, Aaron
13   Lohko A
13:00
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
LoPa/valkoinen
Päättynyt 1 - 2
KP-75/TuPS YJ
 
 
Pajunen, Jasu
14   Lohko A
13:00
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HPS/musta
Päättynyt 0 - 1
TPV 06
 
 
Pönni, Alek
15   Lohko B
13:30
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
NuPS 2
Päättynyt 2 - 0
TPV
 
 
Pajunen, Jasu
16   Lohko B
13:30
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HJK Kantsu/sininen
Päättynyt 7 - 0
Ilves P06/keltainen
 
 
Pönni, Alek
17   Lohko A
14:00
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
FC Inter/sinimustat P06
Päättynyt 2 - 2
LoPa/valkoinen
 
 
Pajunen, Jasu
18   Lohko A
14:00
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
TPV 06
Päättynyt 0 - 2
KP-75/TuPS YJ
 
 
Pönni, Aaron
19   Lohko B
14:30
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
FC Kontu/sininen
Päättynyt 2 - 1
NuPS 2
 
 
Pönni, Alek
20   Lohko B
14:30
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
Ilves P06/keltainen
Päättynyt 0 - 6
TPV
 
 
Pönni, Aaron

Sijoitusottelut

La 8.6.2019
21   Sijat 9-10
15:00
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HPS/musta
Päättynyt 8 - 0
Ilves P06/keltainen
 
 
Pajunen, Jasu
22   Sijat 7-8
15:30
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HJK Kantsu/sininen
Päättynyt 3 - 1
TPV 06
 
 
Pönni, Alek
23   Sijat 5-6
15:30
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
FC Inter/sinimustat P06
Päättynyt 3 - 2
FC Kontu/sininen
 
 
Pajunen, Jasu
24   Sijat 3-4
16:00
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
TPV
Päättynyt 0 - 1
LoPa/valkoinen
 
 
Pönni, Alek
25   Sijat 1-2
16:00
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
KP-75/TuPS YJ
Päättynyt 0 - 2
NuPS 2
 
 
Pönni, Aaron
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com