Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P10 Kilpa (-09)
Otteluohjelma

Alkusarja

La 15.6.2019
1   Lohko A
13:00
Asemanpellon kenttä, Asema 1
HooGee Barrakudat/sininen
Päättynyt 0 - 2
PPS/musta
 
 
Eemil Raitanen
2   Lohko B
13:00
Asemanpellon kenttä, Asema 2
FC Kasiysi/White
Päättynyt 1 - 0
EIF P09
 
 
Jasu Pajunen
3   Lohko C
13:35
Asemanpellon kenttä, Asema 1
LoPa P09/sininen
Päättynyt 4 - 1
KaPy
 
 
Eemil Raitanen
4   Lohko D
13:35
Asemanpellon kenttä, Asema 2
NuPS P09/musta
Päättynyt 0 - 1
EBK P09/sininen
 
 
Elias Hirvi
5   Lohko A
14:10
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC Länsi-Uusimaa P09
Päättynyt 9 - 2
HooGee Barrakudat/sininen
 
 
Timo Heikkinen
6   Lohko B
14:10
Asemanpellon kenttä, Asema 2
PK-35/punainen
Päättynyt 1 - 2
FC Kasiysi/White
 
 
Elias Hirvi
7   Lohko C
14:45
Asemanpellon kenttä, Asema 1
NJS/musta
Päättynyt 1 - 2
LoPa P09/sininen
 
 
Eemil Raitanen
8   Lohko D
14:45
Asemanpellon kenttä, Asema 2
FC Honka/musta
Päättynyt 6 - 2
NuPS P09/musta
 
 
Jasu Pajunen
9   Lohko A
15:20
Asemanpellon kenttä, Asema 1
PPS/musta
Päättynyt 0 - 1
FC Länsi-Uusimaa P09
 
 
Eemil Raitanen
10   Lohko B
15:20
Asemanpellon kenttä, Asema 2
EIF P09
Päättynyt 3 - 0
PK-35/punainen
 
 
Jasu Pajunen
11   Lohko C
16:00
Asemanpellon kenttä, Asema 1
KaPy
Päättynyt 3 - 5
NJS/musta
 
 
Eemil Raitanen
12   Lohko D
16:00
Asemanpellon kenttä, Asema 2
EBK P09/sininen
Päättynyt 0 - 1
FC Honka/musta
 
 
Jasu Pajunen

Sijoitusottelut vaihe 1

Su 16.6.2019
13   Sijat 9-12
10:00
Asemanpellon kenttä, Asema 1
HooGee Barrakudat/sininen
Päättynyt 9 - 2
PK-35/punainen
 
 
Jami Pajunen
14   Sijat 9-12
10:00
Asemanpellon kenttä, Asema 2
KaPy
Päättynyt 1 - 2
NuPS P09/musta
 
 
Joona Pajunen
15   Sijat 1-8 e
10:35
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC Länsi-Uusimaa P09
Päättynyt 2 - 0
EIF P09
 
 
Jami Pajunen
16   Sijat 1-8 f
10:35
Asemanpellon kenttä, Asema 2
FC Kasiysi/White
Päättynyt 1 - 4
NJS/musta
 
 
Joona Pajunen
17   Sijat 9-12
11:10
Asemanpellon kenttä, Asema 1
KaPy
Päättynyt 5 - 0
HooGee Barrakudat/sininen
 
 
Jami Pajunen
18   Sijat 9-12
11:10
Asemanpellon kenttä, Asema 2
NuPS P09/musta
Päättynyt 3 - 2
PK-35/punainen
 
 
Joona Pajunen
19   Sijat 1-8 g
11:45
Asemanpellon kenttä, Asema 1
LoPa P09/sininen
Päättynyt 2 - 0
EBK P09/sininen
 
 
Jami Pajunen
20   Sijat 1-8 h
11:45
Asemanpellon kenttä, Asema 2
FC Honka/musta
Päättynyt 1 - 2
PPS/musta
 
 
Joona Pajunen
21   Sijat 9-12
12:20
Asemanpellon kenttä, Asema 1
HooGee Barrakudat/sininen
Päättynyt 2 - 3
NuPS P09/musta
 
 
Jami Pajunen
22   Sijat 9-12
12:20
Asemanpellon kenttä, Asema 2
PK-35/punainen
Päättynyt 0 - 5
KaPy
 
 
Joona Pajunen

Sjoitusottelut vaihe 2

Su 16.6.2019
23   Sijat 5-8 i
13:00
Asemanpellon kenttä, Asema 1
EIF P09
Päättynyt 2 - 1
FC Kasiysi/White
 
 
Timo Heikkinen
24   Sijat 5-8 j
13:00
Asemanpellon kenttä, Asema 2
EBK P09/sininen
Päättynyt 0 - 3
FC Honka/musta
 
 
Elias Hirvi
25   Sijat 1-4 k
13:40
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC Länsi-Uusimaa P09
Päättynyt 3 - 0
NJS/musta
 
 
Timo Heikkinen
26   Sijat 1-4 l
13:40
Asemanpellon kenttä, Asema 2
LoPa P09/sininen
Päättynyt 5 - 6
PPS/musta
 
 
Elias Hirvi

Sijoitusottelut vaihe 3

Su 16.6.2019
27   Sijat 7-8
14:20
Asemanpellon kenttä, Asema 2
FC Kasiysi/White
Päättynyt 3 - 0
EBK P09/sininen
 
 
Elias Hirvi
28   Sijat 5-6
14:20
Asemanpellon kenttä, Asema 1
EIF P09
Päättynyt 2 - 1
FC Honka/musta
 
 
Timo Heikkinen
29   Sijat 3-4
15:00
Asemanpellon kenttä, Asema 2
NJS/musta
Päättynyt 2 - 1
LoPa P09/sininen
 
 
Elias Hirvi
30   Sijat 1-2
15:00
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC Länsi-Uusimaa P09
Päättynyt 0 - 1
PPS/musta
 
 
Timo Heikkinen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com