Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P10 Kilpa (-09) - Otteluohjelma

Alkusarja

La 15.6.2019
1
13:00
Lohko A
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
HooGee Barrakudat/sininen
0
-
2
PPS/musta
Tuomari: Raitanen, Eemil
2
13:00
Lohko B
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
FC Kasiysi/White
1
-
0
EIF P09
Tuomari: Pajunen, Jasu
3
13:35
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
LoPa P09/sininen
4
-
1
KaPy
Tuomari: Raitanen, Eemil
4
13:35
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
NuPS P09/musta
0
-
1
EBK P09/sininen
Tuomari: Hirvi, Elias
5
14:10
Lohko A
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC Länsi-Uusimaa P09
9
-
2
HooGee Barrakudat/sininen
Tuomari: Heikkinen, Timo
6
14:10
Lohko B
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
PK-35/punainen
1
-
2
FC Kasiysi/White
Tuomari: Hirvi, Elias
7
14:45
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
NJS/musta
1
-
2
LoPa P09/sininen
Tuomari: Raitanen, Eemil
8
14:45
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
FC Honka/musta
6
-
2
NuPS P09/musta
Tuomari: Pajunen, Jasu
9
15:20
Lohko A
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
PPS/musta
0
-
1
FC Länsi-Uusimaa P09
Tuomari: Raitanen, Eemil
10
15:20
Lohko B
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
EIF P09
3
-
0
PK-35/punainen
Tuomari: Pajunen, Jasu
11
16:00
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
KaPy
3
-
5
NJS/musta
Tuomari: Raitanen, Eemil
12
16:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
EBK P09/sininen
0
-
1
FC Honka/musta
Tuomari: Pajunen, Jasu

Sijoitusottelut vaihe 1

Su 16.6.2019
13
10:00
Sijat 9-12
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
HooGee Barrakudat/sininen
9
-
2
PK-35/punainen
Tuomari: Pajunen, Jami
14
10:00
Sijat 9-12
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
KaPy
1
-
2
NuPS P09/musta
Tuomari: Pajunen, Joona
15
10:35
Sijat 1-8 e
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC Länsi-Uusimaa P09
2
-
0
EIF P09
Tuomari: Pajunen, Jami
16
10:35
Sijat 1-8 f
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
FC Kasiysi/White
1
-
4
NJS/musta
Tuomari: Pajunen, Joona
17
11:10
Sijat 9-12
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
KaPy
5
-
0
HooGee Barrakudat/sininen
Tuomari: Pajunen, Jami
18
11:10
Sijat 9-12
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
NuPS P09/musta
3
-
2
PK-35/punainen
Tuomari: Pajunen, Joona
19
11:45
Sijat 1-8 g
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
LoPa P09/sininen
2
-
0
EBK P09/sininen
Tuomari: Pajunen, Jami
20
11:45
Sijat 1-8 h
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
FC Honka/musta
1
-
2
PPS/musta
Tuomari: Pajunen, Joona
21
12:20
Sijat 9-12
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
HooGee Barrakudat/sininen
2
-
3
NuPS P09/musta
Tuomari: Pajunen, Jami
22
12:20
Sijat 9-12
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
PK-35/punainen
0
-
5
KaPy
Tuomari: Pajunen, Joona

Sjoitusottelut vaihe 2

Su 16.6.2019
23
13:00
Sijat 5-8 i
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
EIF P09
2
-
1
FC Kasiysi/White
Tuomari: Heikkinen, Timo
24
13:00
Sijat 5-8 j
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
EBK P09/sininen
0
-
3
FC Honka/musta
Tuomari: Hirvi, Elias
25
13:40
Sijat 1-4 k
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC Länsi-Uusimaa P09
3
-
0
NJS/musta
Tuomari: Heikkinen, Timo
26
13:40
Sijat 1-4 l
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
LoPa P09/sininen
5
-
6
PPS/musta
Tuomari: Hirvi, Elias

Sijoitusottelut vaihe 3

Su 16.6.2019
27
14:20
Sijat 7-8
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
FC Kasiysi/White
3
-
0
EBK P09/sininen
Tuomari: Hirvi, Elias
28
14:20
Sijat 5-6
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
EIF P09
2
-
1
FC Honka/musta
Tuomari: Heikkinen, Timo
29
15:00
Sijat 3-4
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
NJS/musta
2
-
1
LoPa P09/sininen
Tuomari: Hirvi, Elias
30
15:00
Sijat 1-2
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC Länsi-Uusimaa P09
0
-
1
PPS/musta
Tuomari: Heikkinen, Timo
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com