Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P13 Haaste (-06) - Otteluohjelma

Alkusarja

Su 9.6.2019
1
09:00
Lohko C
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
FC Kirkkonummi / White
1
-
4
Käpa06AC/Black
Tuomari: Järvi, Karri
2
09:00
Lohko C
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
FC Reipas/musta
1
-
0
HPS/vihreä
Tuomari: Määttä, Roope
3
09:30
Lohko D
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
NuPS/musta
2
-
0
FC Viikingit/sininen
Tuomari: Järvi, Karri
4
09:30
Lohko D
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HJK Kantsu/valkoinen
1
-
0
EPS 06/musta A
Tuomari: Määttä, Roope
5
10:30
Lohko C
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
KoiPS P06
0
-
4
FC Kirkkonummi / White
Tuomari: Järvi, Karri
6
10:30
Lohko C
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
Käpa06AC/Black
1
-
0
FC Reipas/musta
Tuomari: Määttä, Roope
7
11:00
Lohko D
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
TP-49/valkoinen
2
-
0
NuPS/musta
Tuomari: Pönni, Alek
8
11:00
Lohko D
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
FC Viikingit/sininen
0
-
0
HJK Kantsu/valkoinen
Tuomari: Pönni, Aaron
9
12:30
Lohko C
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
HPS/vihreä
0
-
3
Käpa06AC/Black
Tuomari: Pönni, Alek
10
12:30
Lohko C
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
FC Reipas/musta
1
-
0
KoiPS P06
Tuomari: Pönni, Aaron
11
13:00
Lohko D
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
EPS 06/musta A
0
-
2
FC Viikingit/sininen
Tuomari: Pönni, Alek
12
13:00
Lohko D
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HJK Kantsu/valkoinen
0
-
0
TP-49/valkoinen
Tuomari: Pönni, Aaron
13
14:00
Lohko C
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
FC Kirkkonummi / White
3
-
0
HPS/vihreä
Tuomari: Pönni, Alek
14
14:00
Lohko C
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
KoiPS P06
0
-
5
Käpa06AC/Black
Tuomari: Pönni, Aaron
15
14:30
Lohko D
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
NuPS/musta
1
-
0
EPS 06/musta A
Tuomari: Pajunen, Jasu
16
14:30
Lohko D
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
TP-49/valkoinen
1
-
3
FC Viikingit/sininen
Tuomari: Heikkinen, Timo
17
15:30
Lohko C
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
FC Reipas/musta
0
-
0
FC Kirkkonummi / White
Tuomari: Pajunen, Jasu
18
15:30
Lohko C
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HPS/vihreä
3
-
1
KoiPS P06
Tuomari: Heikkinen, Timo
19
16:00
Lohko D
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
HJK Kantsu/valkoinen
1
-
2
NuPS/musta
Tuomari: Heikkinen, Timo
20
16:00
Lohko D
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
EPS 06/musta A
2
-
1
TP-49/valkoinen
Tuomari: Pajunen, Jasu

Sijoitusottelut

Su 9.6.2019
21
17:00
Sijat 9-10
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
KoiPS P06
0
-
4
EPS 06/musta A
Tuomari: Ashrafi, Mahdi
22
17:00
Sijat 7-8
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HPS/vihreä
4
-
2
TP-49/valkoinen
Tuomari: Panahi, Heidar
23
17:30
Sijat 5-6
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
FC Reipas/musta
1
-
0
HJK Kantsu/valkoinen
Tuomari: Ashrafi, Mahdi
24
17:30
Sijat 3-4
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
FC Kirkkonummi / White
1
-
0
FC Viikingit/sininen
Tuomari: Panahi, Heidar
25
18:30
Sijat 1-2
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
Käpa06AC/Black
3
-
2
NuPS/musta
Tuomari: Ashrafi, Mahdi
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com