Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P12 Kilpa (-07) - Otteluohjelma

Alkusarja

La 15.6.2019
1
10:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
LoPa/valkoinen
1
-
1
Ilves P08 Beta
Tuomari: Pönni, Alek
2
10:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
KJS P07-08 musta
1
-
0
RiPS/sininen
Tuomari: Pönni, Aaron
3
10:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
NuPS P07/musta
5
-
0
TPS/valkoinen
Tuomari: Pönni, Alek
4
10:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
HJK Munkka 07
1
-
2
LePa/vihreä
Tuomari: Pönni, Aaron
5
11:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
KJS P07-08 musta
1
-
0
LoPa/valkoinen
Tuomari: Pönni, Alek
6
11:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
RiPS/sininen
0
-
1
Ilves P08 Beta
Tuomari: Pönni, Aaron
7
11:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
HJK Munkka 07
1
-
0
NuPS P07/musta
Tuomari: Pönni, Alek
8
11:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
LePa/vihreä
2
-
2
TPS/valkoinen
Tuomari: Pönni, Aaron
9
12:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
LoPa/valkoinen
1
-
2
RiPS/sininen
Tuomari: Ashrafi, Mahdi
10
12:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
Ilves P08 Beta
0
-
2
KJS P07-08 musta
Tuomari: Panahi, Heidar
11
12:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
NuPS P07/musta
0
-
2
LePa/vihreä
Tuomari: Pönni, Alek
12
12:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
TPS/valkoinen
2
-
3
HJK Munkka 07
Tuomari: Pönni, Aaron

Sijoitusottelut 1

La 15.6.2019
13
13:15
Sijat 5-8 a
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
LoPa/valkoinen
0
-
2
NuPS P07/musta
Tuomari: Ashrafi, Mahdi
14
13:15
Sijat 5-8 b
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
RiPS/sininen
4
-
0
TPS/valkoinen
Tuomari: Panahi, Heidar
15
13:50
Sijat 1-4 c
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
Ilves P08 Beta
1
-
2
LePa/vihreä
Tuomari: Ashrafi, Mahdi
16
13:50
Sijat 1-4 d
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
KJS P07-08 musta
2
-
1
HJK Munkka 07
Tuomari: Panahi, Heidar

Sijoitusottelut 2

La 15.6.2019
17
14:30
Sijat 7-8
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
LoPa/valkoinen
1
-
0
TPS/valkoinen
Tuomari: Ashrafi, Mahdi
18
14:30
Sijat 5-6
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
NuPS P07/musta
1
-
2
RiPS/sininen
Tuomari: Panahi, Heidar
19
15:10
Sijat 3-4
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 2
Ilves P08 Beta
0
-
1
HJK Munkka 07
Tuomari: Ashrafi, Mahdi
20
15:10
Sijat 1-2
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus , Harju 1
LePa/vihreä
1
-
0
KJS P07-08 musta
Tuomari: Panahi, Heidar
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com