Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P7 Enemmän pelanneet (-12)
Otteluohjelma

Sarja

La 8.6.2019
1   Lohko A
09:00
Nummen kenttä, Nummi 1
LoPa/valkoinen
Päättynyt 0 - 7
PK-35/punainen
 
 
Saukkola, Vilhelmiina
2   Lohko A
09:00
Nummen kenttä, Nummi 2
TPS P7/musta
Päättynyt 2 - 1
MaPS
 
 
Stolpe, Kalle
3   Lohko B
09:30
Nummen kenttä, Nummi 1
NuPS/punaiset
Päättynyt 1 - 1
TPS P7/valkoinen
 
 
Uusikari, Juuso
4   Lohko B
09:30
Nummen kenttä, Nummi 2
LoPa/musta
Päättynyt 4 - 1
LePa/musta
 
 
Saukkola, Vilhelmiina
5   Lohko A
10:00
Nummen kenttä, Nummi 1
TPS P7/musta
Päättynyt 7 - 0
LoPa/valkoinen
 
 
Vinkka, Mico
6   Lohko A
10:00
Nummen kenttä, Nummi 2
MaPS
Päättynyt 0 - 2
PK-35/punainen
 
 
Saukkola, Vilhelmiina
7   Lohko B
10:30
Nummen kenttä, Nummi 1
LoPa/musta
Päättynyt 1 - 2
NuPS/punaiset
 
 
Saukkola, Vilhelmiina
8   Lohko B
10:30
Nummen kenttä, Nummi 2
LePa/musta
Päättynyt 1 - 4
TPS P7/valkoinen
 
 
Vinkka, Mico
9   Lohko A
11:00
Nummen kenttä, Nummi 1
LoPa/valkoinen
Päättynyt 2 - 2
MaPS
 
 
Vinkka, Mico
10   Lohko A
11:00
Nummen kenttä, Nummi 2
PK-35/punainen
Päättynyt 6 - 4
TPS P7/musta
 
 
Uusikari, Juuso
11   Lohko B
11:30
Nummen kenttä, Nummi 1
NuPS/punaiset
Päättynyt 3 - 2
LePa/musta
 
 
Saukkola, Vilhelmiina
12   Lohko B
11:30
Nummen kenttä, Nummi 2
TPS P7/valkoinen
Päättynyt 1 - 1
LoPa/musta
 
 
Vinkka, Mico

Sarja 2

La 8.6.2019
13   Lohko 3
12:15
Nummen kenttä, Nummi 1
LoPa/valkoinen
Päättynyt 1 - 8
LoPa/musta
 
 
Vinkka, Mico
14   Lohko 4
12:15
Nummen kenttä, Nummi 2
LePa/musta
Päättynyt 6 - 1
MaPS
 
 
Saukkola, Vilhelmiina
15   Lohko 5
12:45
Nummen kenttä, Nummi 1
PK-35/punainen
Päättynyt 4 - 2
TPS P7/valkoinen
 
 
Vinkka, Mico
16   Lohko 6
12:45
Nummen kenttä, Nummi 2
NuPS/punaiset
Päättynyt 4 - 1
TPS P7/musta
 
 
Saukkola, Vilhelmiina
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com