Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P8 Harraste (-11)
Otteluohjelma

Sarja

La 15.6.2019
1   Lohko A
09:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
LoPa/musta
Päättynyt 0 - 7
KäPa HSV
 
 
Ryhänen, Noa
2   Lohko A
09:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
PPS 11/punainen
Päättynyt 7 - 2
LPS/valkoinen
 
 
Suominen, Verneri
3   Lohko A
10:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
Tikka Taifuunit/ sininen
Päättynyt 4 - 3
PPS 11/punainen
 
 
Ryhänen, Noa
4   Lohko A
10:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
KäPa HSV
Päättynyt 5 - 3
LPS/valkoinen
 
 
Suominen, Verneri
5   Lohko A
11:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
LPS/valkoinen
Päättynyt 3 - 1
Tikka Taifuunit/ sininen
 
 
Järvi, Karri
6   Lohko A
11:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
PPS 11/punainen
Päättynyt 7 - 3
LoPa/musta
 
 
Laurikainen, Emmi
7   Lohko A
12:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
KäPa HSV
Päättynyt 7 - 1
Tikka Taifuunit/ sininen
 
 
Ryhänen, Noa
8   Lohko A
12:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
LoPa/musta
Päättynyt 2 - 9
LPS/valkoinen
 
 
Suominen, Verneri
9   Lohko A
13:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
KäPa HSV
Päättynyt 6 - 3
PPS 11/punainen
 
 
Järvi, Karri
10   Lohko A
13:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
LoPa/musta
Päättynyt 5 - 4
Tikka Taifuunit/ sininen
 
 
Laurikainen, Emmi
11   Lohko C
14:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
NuPS/valkoinen
Päättynyt 2 - 2
PK-35/musta
 
 
Pulkkinen, Roosa
12   Lohko C
14:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
Tikka Taifuunit/valkoinen
Päättynyt 2 - 2
FC SauPa P2011 Leijonat
 
 
Mäkelä, Ilona
13   Lohko B
15:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
NuPS/sininen
Päättynyt 2 - 5
LoPa T10-11
 
 
Pulkkinen, Roosa
14   Lohko B
15:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
Sibbo Vargarna/blå
Päättynyt 9 - 0
FC Honka Pantterit/keltainen
 
 
Mäkelä, Ilona
15   Lohko C
15:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
KaaPo
Päättynyt 11 - 0
Tikka Taifuunit/valkoinen
 
 
Partanen, Leevi
16   Lohko C
15:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
PK-35/musta
Päättynyt 1 - 2
FC SauPa P2011 Leijonat
 
 
Murtovuori, Oiva
17   Lohko B
16:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
Sibbo Vargarna/blå
Päättynyt 4 - 4
FC SauPa P2011 Karhut
 
 
Mäkelä, Onni
18   Lohko B
16:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
LoPa T10-11
Päättynyt 9 - 0
FC Honka Pantterit/keltainen
 
 
Joenniemi, Eetu
19   Lohko C
16:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
FC SauPa P2011 Leijonat
Päättynyt 3 - 7
KaaPo
 
 
Mäkelä, Onni
20   Lohko C
16:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
Tikka Taifuunit/valkoinen
Päättynyt 3 - 1
NuPS/valkoinen
 
 
Joenniemi, Eetu
21   Lohko B
17:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
FC Honka Pantterit/keltainen
Päättynyt 1 - 6
FC SauPa P2011 Karhut
 
 
Planting, Joonatan
22   Lohko B
17:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
NuPS/sininen
Päättynyt 4 - 2
Sibbo Vargarna/blå
 
 
Määttä, Roope
23   Lohko C
17:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
PK-35/musta
Päättynyt 1 - 5
KaaPo
 
 
Planting, Joonatan
24   Lohko C
17:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
NuPS/valkoinen
Päättynyt 5 - 5
FC SauPa P2011 Leijonat
 
 
Määttä, Roope
25   Lohko B
18:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
FC SauPa P2011 Karhut
Päättynyt 2 - 5
LoPa T10-11
 
 
Mäkelä, Onni
26   Lohko B
18:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
NuPS/sininen
Päättynyt 2 - 0
FC Honka Pantterit/keltainen
 
 
Joenniemi, Eetu
27   Lohko C
18:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
PK-35/musta
Päättynyt 2 - 5
Tikka Taifuunit/valkoinen
 
 
Planting, Joonatan
28   Lohko C
18:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
NuPS/valkoinen
Päättynyt 0 - 5
KaaPo
 
 
Määttä, Roope
29   Lohko B
19:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
LoPa T10-11
Päättynyt 3 - 2
Sibbo Vargarna/blå
 
 
Planting, Joonatan
30   Lohko B
19:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
FC SauPa P2011 Karhut
Päättynyt 4 - 1
NuPS/sininen
 
 
Määttä, Roope
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com