Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P11 Harraste (-08) - Otteluohjelma

Alkusarja

La 8.6.2019
1
10:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Honka/keltainen A 08
1
-
0
SV/sininen
Tuomari: Järvi, Karri
2
10:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
TKT/harmaa 08
1
-
0
FC Kirkkonummi Gold
Tuomari: Heikkinen, Timo
3
10:30
Lohko F
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Honka/keltainen B 08
1
-
3
KaaPo/musta
Tuomari: Hirvi, Elias
4
10:30
Lohko F
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
FC SauPa
2
-
0
ViTa/valkoinen
Tuomari: Heikkinen, Timo
5
11:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
VJS/valkoinen 2
0
-
5
FC Honka/keltainen A 08
Tuomari: Planting, Joonatan
6
11:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
SV/sininen
1
-
4
TKT/harmaa 08
Tuomari: Heikkinen, Timo
7
11:30
Lohko F
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC HIK
7
-
0
FC Honka/keltainen B 08
Tuomari: Joenniemi, Eetu
8
11:30
Lohko F
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
KaaPo/musta
5
-
1
FC SauPa
Tuomari: Planting, Joonatan
9
12:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Kirkkonummi Gold
1
-
0
VJS/valkoinen 2
Tuomari: Joenniemi, Eetu
10
12:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
TKT/harmaa 08
1
-
1
FC Honka/keltainen A 08
Tuomari: Planting, Joonatan
11
12:30
Lohko F
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
ViTa/valkoinen
1
-
1
KaaPo/musta
Tuomari: Järvi, Karri
12
12:30
Lohko F
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
FC SauPa
1
-
5
FC HIK
Tuomari: Heikkinen, Timo
13
13:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
SV/sininen
2
-
1
FC Kirkkonummi Gold
Tuomari: Pajunen, Jami
14
13:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
VJS/valkoinen 2
3
-
2
TKT/harmaa 08
Tuomari: Heikkinen, Timo
15
13:30
Lohko F
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Honka/keltainen B 08
3
-
1
ViTa/valkoinen
Tuomari: Joenniemi, Eetu
16
13:30
Lohko F
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
FC HIK
1
-
1
KaaPo/musta
Tuomari: Planting, Joonatan
17
14:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Honka/keltainen A 08
4
-
0
FC Kirkkonummi Gold
Tuomari: Joenniemi, Eetu
18
14:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
SV/sininen
1
-
1
VJS/valkoinen 2
Tuomari: Planting, Joonatan
19
14:30
Lohko F
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC SauPa
6
-
3
FC Honka/keltainen B 08
Tuomari: Joenniemi, Eetu
20
14:30
Lohko F
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
ViTa/valkoinen
0
-
5
FC HIK
Tuomari: Planting, Joonatan

Sijoitusottelut

La 8.6.2019
21
15:15
Sijat 9-10
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Kirkkonummi Gold
1
-
3
ViTa/valkoinen
Tuomari: Joenniemi, Eetu
22
15:15
Sijat 7-8
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
FC Honka/keltainen B 08
6
-
1
VJS/valkoinen 2
Tuomari: Heikkinen, Timo
23
16:00
Sijat 5-6
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
SV/sininen
0
-
7
FC SauPa
Tuomari: Planting, Joonatan
24
16:00
Sijat 3-4
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
KaaPo/musta
2
-
1
TKT/harmaa 08
Tuomari: Heikkinen, Timo
25
16:45
Sijat 1-2
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Honka/keltainen A 08
2
-
3
FC HIK
Tuomari: Planting, Joonatan
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com