Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P11 Harraste (-08)
Otteluohjelma

Alkusarja

La 8.6.2019
1   Lohko E
10:00
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Honka/keltainen A 08
Päättynyt 1 - 0
SV/sininen
 
 
Karri Järvi
2   Lohko E
10:00
Asemanpellon kenttä, Asema 4
TKT/harmaa 08
Päättynyt 1 - 0
FC Kirkkonummi Gold
 
 
Timo Heikkinen
3   Lohko F
10:30
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Honka/keltainen B 08
Päättynyt 1 - 3
KaaPo/musta
 
 
Elias Hirvi
4   Lohko F
10:30
Asemanpellon kenttä, Asema 4
FC SauPa
Päättynyt 2 - 0
ViTa/valkoinen
 
 
Timo Heikkinen
5   Lohko E
11:00
Asemanpellon kenttä, Asema 3
VJS/valkoinen 2
Päättynyt 0 - 5
FC Honka/keltainen A 08
 
 
Joonatan Planting
6   Lohko E
11:00
Asemanpellon kenttä, Asema 4
SV/sininen
Päättynyt 1 - 4
TKT/harmaa 08
 
 
Timo Heikkinen
7   Lohko F
11:30
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC HIK
Päättynyt 7 - 0
FC Honka/keltainen B 08
 
 
Eetu Joenniemi
8   Lohko F
11:30
Asemanpellon kenttä, Asema 4
KaaPo/musta
Päättynyt 5 - 1
FC SauPa
 
 
Joonatan Planting
9   Lohko E
12:00
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Kirkkonummi Gold
Päättynyt 1 - 0
VJS/valkoinen 2
 
 
Eetu Joenniemi
10   Lohko E
12:00
Asemanpellon kenttä, Asema 4
TKT/harmaa 08
Päättynyt 1 - 1
FC Honka/keltainen A 08
 
 
Joonatan Planting
11   Lohko F
12:30
Asemanpellon kenttä, Asema 3
ViTa/valkoinen
Päättynyt 1 - 1
KaaPo/musta
 
 
Karri Järvi
12   Lohko F
12:30
Asemanpellon kenttä, Asema 4
FC SauPa
Päättynyt 1 - 5
FC HIK
 
 
Timo Heikkinen
13   Lohko E
13:00
Asemanpellon kenttä, Asema 3
SV/sininen
Päättynyt 2 - 1
FC Kirkkonummi Gold
 
 
Jami Pajunen
14   Lohko E
13:00
Asemanpellon kenttä, Asema 4
VJS/valkoinen 2
Päättynyt 3 - 2
TKT/harmaa 08
 
 
Timo Heikkinen
15   Lohko F
13:30
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Honka/keltainen B 08
Päättynyt 3 - 1
ViTa/valkoinen
 
 
Eetu Joenniemi
16   Lohko F
13:30
Asemanpellon kenttä, Asema 4
FC HIK
Päättynyt 1 - 1
KaaPo/musta
 
 
Joonatan Planting
17   Lohko E
14:00
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Honka/keltainen A 08
Päättynyt 4 - 0
FC Kirkkonummi Gold
 
 
Eetu Joenniemi
18   Lohko E
14:00
Asemanpellon kenttä, Asema 4
SV/sininen
Päättynyt 1 - 1
VJS/valkoinen 2
 
 
Joonatan Planting
19   Lohko F
14:30
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC SauPa
Päättynyt 6 - 3
FC Honka/keltainen B 08
 
 
Eetu Joenniemi
20   Lohko F
14:30
Asemanpellon kenttä, Asema 4
ViTa/valkoinen
Päättynyt 0 - 5
FC HIK
 
 
Joonatan Planting

Sijoitusottelut

La 8.6.2019
21   Sijat 9-10
15:15
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Kirkkonummi Gold
Päättynyt 1 - 3
ViTa/valkoinen
 
 
Eetu Joenniemi
22   Sijat 7-8
15:15
Asemanpellon kenttä, Asema 4
FC Honka/keltainen B 08
Päättynyt 6 - 1
VJS/valkoinen 2
 
 
Timo Heikkinen
23   Sijat 5-6
16:00
Asemanpellon kenttä, Asema 3
SV/sininen
Päättynyt 0 - 7
FC SauPa
 
 
Joonatan Planting
24   Sijat 3-4
16:00
Asemanpellon kenttä, Asema 4
KaaPo/musta
Päättynyt 2 - 1
TKT/harmaa 08
 
 
Timo Heikkinen
25   Sijat 1-2
16:45
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Honka/keltainen A 08
Päättynyt 2 - 3
FC HIK
 
 
Joonatan Planting
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com