Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P8 Haaste (-11) - Otteluohjelma

Sarja

La 15.6.2019
1
09:00
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
EPS Hurrikaanit/valkoinen
3
-
3
FC Honka Pantterit/musta
Tuomari: Ryhänen, Noa
2
09:00
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
LPS/vihreä
3
-
3
KaaPo/keltamusta
Tuomari: Suominen, Verneri
3
09:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
NuPS/punainen
2
-
1
FC Honka Huuhkajat/musta
Tuomari: Ryhänen, Tuukka
4
09:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
PK-35/punainen
10
-
2
KaaPo/musta
Tuomari: Sohlman, Kasper
5
10:00
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
LPS/vihreä
5
-
2
APU P11
Tuomari: Ryhänen, Noa
6
10:00
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
FC Honka Pantterit/musta
1
-
13
KaaPo/keltamusta
Tuomari: Suominen, Verneri
7
10:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
PK-35/punainen
2
-
7
PPS 11/musta
Tuomari: Ryhänen, Tuukka
8
10:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
KaaPo/musta
7
-
4
FC Honka Huuhkajat/musta
Tuomari: Sohlman, Kasper
9
11:00
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
APU P11
4
-
5
KaaPo/keltamusta
Tuomari: Järvi, Karri
10
11:00
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
EPS Hurrikaanit/valkoinen
4
-
9
LPS/vihreä
Tuomari: Laurikainen, Emmi
11
11:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
PPS 11/musta
6
-
0
KaaPo/musta
Tuomari: Pulkkinen, Roosa
12
11:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
NuPS/punainen
2
-
3
PK-35/punainen
Tuomari: Mäkelä, Ilona
13
12:00
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
FC Honka Pantterit/musta
2
-
6
APU P11
Tuomari: Ryhänen, Noa
14
12:00
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
KaaPo/keltamusta
10
-
1
EPS Hurrikaanit/valkoinen
Tuomari: Suominen, Verneri
15
12:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
PPS 11/musta
12
-
1
FC Honka Huuhkajat/musta
Tuomari: Ryhänen, Tuukka
16
12:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
NuPS/punainen
8
-
7
KaaPo/musta
Tuomari: Sohlman, Kasper
17
13:00
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
FC Honka Pantterit/musta
2
-
7
LPS/vihreä
Tuomari: Järvi, Karri
18
13:00
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
APU P11
5
-
2
EPS Hurrikaanit/valkoinen
Tuomari: Laurikainen, Emmi
19
13:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
FC Honka Huuhkajat/musta
1
-
7
PK-35/punainen
Tuomari: Pulkkinen, Roosa
20
13:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
NuPS/punainen
2
-
4
PPS 11/musta
Tuomari: Mäkelä, Ilona
21
14:30
Lohko C
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
LoPa P2011/punainen
8
-
2
FC Honka Huuhkajat/keltainen
Tuomari: Järvi, Karri
22
14:30
Lohko C
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
Sibbo Vargarna/gul
7
-
1
EPS Hurrikaanit/punainen
Tuomari: Laurikainen, Emmi
23
15:30
Lohko C
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
Sibbo Vargarna/gul
1
-
4
Tikka Taifuunit/oranssi
Tuomari: Mäkelä, Onni
24
15:30
Lohko C
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
EPS Hurrikaanit/punainen
3
-
4
FC Honka Huuhkajat/keltainen
Tuomari: Joenniemi, Eetu
25
16:30
Lohko C
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
Tikka Taifuunit/oranssi
5
-
0
EPS Hurrikaanit/punainen
Tuomari: Planting, Joonatan
26
16:30
Lohko C
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
Sibbo Vargarna/gul
4
-
1
LoPa P2011/punainen
Tuomari: Määttä, Roope
27
17:30
Lohko C
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
Tikka Taifuunit/oranssi
5
-
0
FC Honka Huuhkajat/keltainen
Tuomari: Mäkelä, Onni
28
17:30
Lohko C
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
LoPa P2011/punainen
6
-
0
EPS Hurrikaanit/punainen
Tuomari: Joenniemi, Eetu
29
18:30
Lohko C
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
FC Honka Huuhkajat/keltainen
4
-
4
Sibbo Vargarna/gul
Tuomari: Murtovuori, Oiva
30
18:30
Lohko C
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
Tikka Taifuunit/oranssi
3
-
4
LoPa P2011/punainen
Tuomari: Partanen, Leevi
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com