Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P9 Harraste (-10)
Otteluohjelma

Sarja

La 8.6.2019
1   Lohko H
10:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
LoPa/sininen
Päättynyt 5 - 3
Honka P9 Valkoinen(-10)
 
 
Sinisalo, Ronja
2   Lohko H
10:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
PPS 5
Päättynyt 0 - 3
KaaPo united
 
 
Laurikainen, Emmi
3   Lohko I
10:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
KJS Tiikerit
Päättynyt 2 - 3
FC Honka/vihreä 1
 
 
Halonen, Venla
4   Lohko I
10:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
SVP10(blå
Päättynyt 8 - 0
Panthers Järvenpää
 
 
Heli, Jenna
5   Lohko J
10:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
FC Wild Raita
Päättynyt 0 - 9
LoPa/vihreä
 
 
Sinisalo, Ronja
6   Lohko J
10:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
FCFJ/vihreä
Päättynyt 5 - 2
EPS Tykittäjät/valkoinen
 
 
Laurikainen, Emmi
7   Lohko H
10:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
PPS 5
Päättynyt 0 - 3
LoPa/sininen
 
 
Halonen, Venla
8   Lohko H
10:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
KaaPo united
Päättynyt 2 - 7
Honka P9 Valkoinen(-10)
 
 
Heli, Jenna
9   Lohko I
11:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
SVP10(blå
Päättynyt 10 - 2
KJS Tiikerit
 
 
Sinisalo, Ronja
10   Lohko I
11:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
Panthers Järvenpää
Päättynyt 3 - 11
FC Honka/vihreä 1
 
 
Laurikainen, Emmi
11   Lohko J
11:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
FCFJ/vihreä
Päättynyt 3 - 1
FC Wild Raita
 
 
Halonen, Venla
12   Lohko J
11:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
EPS Tykittäjät/valkoinen
Päättynyt 5 - 4
LoPa/vihreä
 
 
Heli, Jenna
13   Lohko H
11:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
LoPa/sininen
Päättynyt 14 - 3
KaaPo united
 
 
Sinisalo, Ronja
14   Lohko H
11:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
Honka P9 Valkoinen(-10)
Päättynyt 3 - 0
PPS 5
 
 
Laurikainen, Emmi
15   Lohko I
11:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
KJS Tiikerit
Päättynyt 4 - 3
Panthers Järvenpää
 
 
Halonen, Venla
16   Lohko I
11:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
FC Honka/vihreä 1
Päättynyt 4 - 7
SVP10(blå
 
 
Heli, Jenna
17   Lohko J
12:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
FC Wild Raita
Päättynyt 0 - 8
EPS Tykittäjät/valkoinen
 
 
Tiainen, Ina
18   Lohko J
12:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
LoPa/vihreä
Päättynyt 4 - 5
FCFJ/vihreä
 
 
Partanen, Leevi

Sarja 2

La 8.6.2019
19   Lohko 4
12:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
PPS 5
-
KJS Tiikerit
 
 
Määttä, Roope
20   Lohko 5
12:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
Panthers Järvenpää
-
LoPa/vihreä
 
 
Murtovuori, Oiva
21   Lohko 6
13:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
FC Wild Raita
-
KaaPo united
 
 
Tiainen, Ina
22   Lohko 7
13:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
LoPa/sininen
-
EPS Tykittäjät/valkoinen
 
 
Partanen, Leevi
23   Lohko 8
13:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3
SVP10(blå
-
Honka P9 Valkoinen(-10)
 
 
Määttä, Roope
24   Lohko 9
13:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4
FCFJ/vihreä
-
FC Honka/vihreä 1
 
 
Murtovuori, Oiva
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com