Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P8 Kilpa (-11)
Otteluohjelma

Sarja

La 15.6.2019
1   Lohko A
09:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
LoPa/valkoinen
Päättynyt 5 - 3
PK-35
 
 
Ryhänen, Tuukka
2   Lohko A
09:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
KaaPo/keltainen
Päättynyt 8 - 3
KäPa Liverpool
 
 
Sohlman, Kasper
3   Lohko A
10:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
KaaPo/keltainen
Päättynyt 7 - 1
FC Honka Leijonat/musta
 
 
Ryhänen, Tuukka
4   Lohko A
10:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
PK-35
Päättynyt 12 - 2
KäPa Liverpool
 
 
Sohlman, Kasper
5   Lohko A
11:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
KäPa Liverpool
Päättynyt 2 - 1
FC Honka Leijonat/musta
 
 
Pulkkinen, Roosa
6   Lohko A
11:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
LoPa/valkoinen
Päättynyt 3 - 3
KaaPo/keltainen
 
 
Mäkelä, Ilona
7   Lohko A
12:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
PK-35
Päättynyt 9 - 7
FC Honka Leijonat/musta
 
 
Ryhänen, Tuukka
8   Lohko A
12:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
LoPa/valkoinen
Päättynyt 7 - 0
KäPa Liverpool
 
 
Sohlman, Kasper
9   Lohko A
13:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
PK-35
Päättynyt 5 - 2
KaaPo/keltainen
 
 
Pulkkinen, Roosa
10   Lohko A
13:30
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
FC Honka Leijonat/musta
Päättynyt 2 - 4
LoPa/valkoinen
 
 
Mäkelä, Ilona
11   Lohko B
15:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
LoPa/sininen
Päättynyt 2 - 4
Sibbo Vargarna
 
 
Järvi, Karri
12   Lohko B
15:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
NuPS/musta
Päättynyt 12 - 0
FC Honka Leijonat/keltainen
 
 
Laurikainen, Emmi
13   Lohko B
16:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
NuPS/musta
Päättynyt 4 - 1
LPS/musta
 
 
Partanen, Leevi
14   Lohko B
16:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
Sibbo Vargarna
Päättynyt 13 - 0
FC Honka Leijonat/keltainen
 
 
Murtovuori, Oiva
15   Lohko B
17:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
FC Honka Leijonat/keltainen
Päättynyt 0 - 11
LPS/musta
 
 
Murtovuori, Oiva
16   Lohko B
17:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
NuPS/musta
Päättynyt 5 - 1
LoPa/sininen
 
 
Partanen, Leevi
17   Lohko B
18:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
Sibbo Vargarna
Päättynyt 0 - 7
LPS/musta
 
 
Murtovuori, Oiva
18   Lohko B
18:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
FC Honka Leijonat/keltainen
Päättynyt 2 - 5
LoPa/sininen
 
 
Partanen, Leevi
19   Lohko B
19:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
NuPS/musta
Päättynyt 4 - 3
Sibbo Vargarna
 
 
Mäkelä, Onni
20   Lohko B
19:00
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
LoPa/sininen
Päättynyt 2 - 9
LPS/musta
 
 
Joenniemi, Eetu
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com