Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P8 Kilpa (-11) - Otteluohjelma

Sarja

La 15.6.2019
1
09:30
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
LoPa/valkoinen
5
-
3
PK-35
Tuomari: Ryhänen, Tuukka
2
09:30
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
KaaPo/keltainen
8
-
3
KäPa Liverpool
Tuomari: Sohlman, Kasper
3
10:30
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
KaaPo/keltainen
7
-
1
FC Honka Leijonat/musta
Tuomari: Ryhänen, Tuukka
4
10:30
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
PK-35
12
-
2
KäPa Liverpool
Tuomari: Sohlman, Kasper
5
11:30
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
KäPa Liverpool
2
-
1
FC Honka Leijonat/musta
Tuomari: Pulkkinen, Roosa
6
11:30
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
LoPa/valkoinen
3
-
3
KaaPo/keltainen
Tuomari: Mäkelä, Ilona
7
12:30
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
PK-35
9
-
7
FC Honka Leijonat/musta
Tuomari: Ryhänen, Tuukka
8
12:30
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
LoPa/valkoinen
7
-
0
KäPa Liverpool
Tuomari: Sohlman, Kasper
9
13:30
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
PK-35
5
-
2
KaaPo/keltainen
Tuomari: Pulkkinen, Roosa
10
13:30
Lohko A
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
FC Honka Leijonat/musta
2
-
4
LoPa/valkoinen
Tuomari: Mäkelä, Ilona
11
15:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
LoPa/sininen
2
-
4
Sibbo Vargarna
Tuomari: Järvi, Karri
12
15:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
NuPS/musta
12
-
0
FC Honka Leijonat/keltainen
Tuomari: Laurikainen, Emmi
13
16:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
NuPS/musta
4
-
1
LPS/musta
Tuomari: Partanen, Leevi
14
16:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
Sibbo Vargarna
13
-
0
FC Honka Leijonat/keltainen
Tuomari: Murtovuori, Oiva
15
17:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
FC Honka Leijonat/keltainen
0
-
11
LPS/musta
Tuomari: Murtovuori, Oiva
16
17:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
NuPS/musta
5
-
1
LoPa/sininen
Tuomari: Partanen, Leevi
17
18:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
Sibbo Vargarna
0
-
7
LPS/musta
Tuomari: Murtovuori, Oiva
18
18:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
FC Honka Leijonat/keltainen
2
-
5
LoPa/sininen
Tuomari: Partanen, Leevi
19
19:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 1
NuPS/musta
4
-
3
Sibbo Vargarna
Tuomari: Mäkelä, Onni
20
19:00
Lohko B
Päättynyt
Virkkalan Urheilukenttä, Virkkala 2
LoPa/sininen
2
-
9
LPS/musta
Tuomari: Joenniemi, Eetu
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com