Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P10 Haaste (-09) - Otteluohjelma

Alkusarja

La 15.6.2019
1
09:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Kasiysi/Green
4
-
0
KJS 09
Tuomari: Pajunen, Jami
2
09:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
NuPS P09/punainen
1
-
0
FC Kasiysi/punainen
Tuomari: Pajunen, Joona
3
09:35
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
Peimari United 09
6
-
0
LoPa P09/valkoinen
Tuomari: Pajunen, Jami
4
09:35
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
FC Honka/keltainen
4
-
9
PK-35/valkoinen
Tuomari: Pajunen, Joona
5
10:10
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
HooGee Barrakudat/sinivalkoinen
0
-
2
NJS/sininen
Tuomari: Pajunen, Jami
6
10:10
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
IIF
3
-
0
Rake Superpallot
Tuomari: Pajunen, Joona
7
10:45
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
Peimari United 09
1
-
3
FC Kasiysi/Green
Tuomari: Pajunen, Jami
8
10:45
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
FC Honka/keltainen
0
-
10
NuPS P09/punainen
Tuomari: Pajunen, Joona
9
11:20
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
HooGee Barrakudat/sinivalkoinen
1
-
4
KJS 09
Tuomari: Heikkinen, Timo
10
11:20
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
IIF
6
-
3
FC Kasiysi/punainen
Tuomari: Hirvi, Elias
11
12:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
EPS/musta B
0
-
1
LoPa P09/valkoinen
Tuomari: Heikkinen, Timo
12
12:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
PaiHa
5
-
3
PK-35/valkoinen
Tuomari: Hirvi, Elias
13
12:35
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
HooGee Barrakudat/sinivalkoinen
0
-
7
Peimari United 09
Tuomari: Heikkinen, Timo
14
12:35
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
IIF
6
-
1
FC Honka/keltainen
Tuomari: Hirvi, Elias
15
13:10
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
EPS/musta B
1
-
2
FC Kasiysi/Green
Tuomari: Heikkinen, Timo
16
13:10
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
PaiHa
1
-
2
NuPS P09/punainen
Tuomari: Jaunila, Niki
17
13:45
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
NJS/sininen
0
-
0
KJS 09
Tuomari: Jaunila, Niki
18
13:45
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
Rake Superpallot
1
-
1
FC Kasiysi/punainen
Tuomari: Pajunen, Jasu
19
14:20
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
EPS/musta B
4
-
1
HooGee Barrakudat/sinivalkoinen
Tuomari: Partamies, Veera
20
14:20
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
PaiHa
3
-
5
IIF
Tuomari: Jaunila, Niki
21
15:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
NJS/sininen
0
-
6
Peimari United 09
Tuomari: Partamies, Veera
22
15:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
Rake Superpallot
7
-
3
FC Honka/keltainen
Tuomari: Jaunila, Niki
23
15:35
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
LoPa P09/valkoinen
0
-
3
FC Kasiysi/Green
Tuomari: Partamies, Veera
24
15:35
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
PK-35/valkoinen
3
-
2
NuPS P09/punainen
Tuomari: Jaunila, Niki
Su 16.6.2019
25
09:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
NJS/sininen
3
-
0
EPS/musta B
Tuomari: Laurikainen, Emmi
26
09:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
Rake Superpallot
1
-
2
PaiHa
Tuomari: Pajunen, Jasu
27
09:35
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
LoPa P09/valkoinen
3
-
2
HooGee Barrakudat/sinivalkoinen
Tuomari: Laurikainen, Emmi
28
09:35
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
PK-35/valkoinen
0
-
5
IIF
Tuomari: Pajunen, Jasu
29
10:10
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
KJS 09
0
-
4
Peimari United 09
Tuomari: Laurikainen, Emmi
30
10:10
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
FC Kasiysi/punainen
3
-
0
FC Honka/keltainen
Tuomari: Pajunen, Jasu
31
10:45
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
LoPa P09/valkoinen
0
-
1
NJS/sininen
Tuomari: Laurikainen, Emmi
32
10:45
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
PK-35/valkoinen
3
-
3
Rake Superpallot
Tuomari: Pajunen, Jasu
33
11:20
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
KJS 09
3
-
1
EPS/musta B
Tuomari: Pajunen, Jasu
34
11:20
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
FC Kasiysi/punainen
3
-
0
PaiHa
Tuomari: Määttä, Roope
35
12:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Kasiysi/Green
4
-
1
HooGee Barrakudat/sinivalkoinen
Tuomari: Planting, Joonatan
36
12:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
NuPS P09/punainen
0
-
8
IIF
Tuomari: Määttä, Roope
37
12:35
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
KJS 09
1
-
2
LoPa P09/valkoinen
Tuomari: Planting, Joonatan
38
12:35
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
FC Kasiysi/punainen
4
-
1
PK-35/valkoinen
Tuomari: Määttä, Roope
39
13:10
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Kasiysi/Green
4
-
0
NJS/sininen
Tuomari: Planting, Joonatan
40
13:10
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
NuPS P09/punainen
2
-
3
Rake Superpallot
Tuomari: Määttä, Roope
41
13:45
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
Peimari United 09
6
-
1
EPS/musta B
Tuomari: Planting, Joonatan
42
13:45
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
FC Honka/keltainen
0
-
8
PaiHa
Tuomari: Partanen, Leevi

Sijoitusottelut

Su 16.6.2019
43
14:30
Sijat 13-14
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
HooGee Barrakudat/sinivalkoinen
0
-
5
FC Honka/keltainen
Tuomari: Partanen, Leevi
44
14:30
Sijat 11-12
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
EPS/musta B
1
-
0
PK-35/valkoinen
Tuomari: Raitanen, Eemil
45
15:15
Sijat 9-10
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
KJS 09
0
-
5
Rake Superpallot
Tuomari: Partanen, Leevi
46
15:15
Sijat 7-8
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
LoPa P09/valkoinen
0
-
6
PaiHa
Tuomari: Raitanen, Eemil
47
16:00
Sijat 5-6
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
NJS/sininen
2
-
1
NuPS P09/punainen
Tuomari: Partanen, Leevi
48
16:00
Sijat 3-4
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 4
Peimari United 09
1
-
2
FC Kasiysi/punainen
Tuomari: Raitanen, Eemil
49
16:45
sijat 1-2
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
FC Kasiysi/Green
2
-
3
IIF
Tuomari: Raitanen, Eemil
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com