Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P7 Vähemmän pelanneet (-12)
Otteluohjelma

Sarja

La 8.6.2019
1   Lohko C
13:30
Nummen kenttä, Nummi 1
LoPa/sininen
Päättynyt 2 - 1
FC Wild/valkoinen
 
 
Mico Vinkka
2   Lohko C
13:30
Nummen kenttä, Nummi 2
LTU/keltainen
Päättynyt 2 - 1
PK-35/musta
 
 
Juuso Uusikari
3   Lohko C
14:00
Nummen kenttä, Nummi 1
FC Wild/valkoinen
Päättynyt 0 - 1
LePa/sininen
 
 
Juuso Uusikari
4   Lohko D
14:00
Nummen kenttä, Nummi 2
FC Wild/sininen
Päättynyt 0 - 2
LTU/musta
 
 
Vilhelmiina Saukkola
5   Lohko D
14:30
Nummen kenttä, Nummi 1
PK-35 Raita
Päättynyt 4 - 0
FC Wild/sininen
 
 
Mico Vinkka
6   Lohko D
14:30
Nummen kenttä, Nummi 2
LePa/vihreä
Päättynyt 1 - 7
FC Honka Ketut
 
 
Vilhelmiina Saukkola
7   Lohko C
15:00
Nummen kenttä, Nummi 1
LTU/keltainen
Päättynyt 6 - 0
LoPa/sininen
 
 
Mico Vinkka
8   Lohko C
15:00
Nummen kenttä, Nummi 2
FC Wild/valkoinen
Päättynyt 0 - 1
NuPS/mustat
 
 
Vilhelmiina Saukkola
9   Lohko C
15:30
Nummen kenttä, Nummi 1
LePa/sininen
Päättynyt 0 - 6
PK-35/musta
 
 
Mico Vinkka
10   Lohko D
15:30
Nummen kenttä, Nummi 2
FC Honka Ketut
Päättynyt 1 - 2
FC Wild/sininen
 
 
Iida Stenberg
11   Lohko D
16:00
Nummen kenttä, Nummi 1
LePa/vihreä
Päättynyt 2 - 7
LTU/musta
 
 
Mico Vinkka
12   Lohko D
16:00
Nummen kenttä, Nummi 2
PK-35 Raita
Päättynyt 1 - 0
NuPS/siniset
 
 
Iida Stenberg
13   Lohko C
16:30
Nummen kenttä, Nummi 1
LoPa/sininen
Päättynyt 1 - 0
NuPS/mustat
 
 
Kalle Stolpe
14   Lohko C
16:30
Nummen kenttä, Nummi 2
LePa/sininen
Päättynyt 0 - 2
LTU/keltainen
 
 
Iida Stenberg
15   Lohko C
17:00
Nummen kenttä, Nummi 1
PK-35/musta
Päättynyt 3 - 1
NuPS/mustat
 
 
Kalle Stolpe
16   Lohko D
17:00
Nummen kenttä, Nummi 2
NuPS/siniset
Päättynyt 5 - 2
LePa/vihreä
 
 
Iida Stenberg
17   Lohko D
17:30
Nummen kenttä, Nummi 1
FC Honka Ketut
Päättynyt 2 - 2
PK-35 Raita
 
 
Kalle Stolpe
18   Lohko D
17:30
Nummen kenttä, Nummi 2
NuPS/siniset
Päättynyt 0 - 3
LTU/musta
 
 
Mico Vinkka
19   Lohko C
18:00
Nummen kenttä, Nummi 1
LePa/sininen
Päättynyt 1 - 0
LoPa/sininen
 
 
Iida Stenberg
20   Lohko C
18:00
Nummen kenttä, Nummi 2
PK-35/musta
Päättynyt 1 - 0
FC Wild/valkoinen
 
 
Mico Vinkka
21   Lohko C
18:30
Nummen kenttä, Nummi 1
NuPS/mustat
Päättynyt 1 - 5
LTU/keltainen
 
 
Iida Stenberg
22   Lohko D
18:30
Nummen kenttä, Nummi 2
FC Honka Ketut
Päättynyt 2 - 3
NuPS/siniset
 
 
Mico Vinkka
22   Lohko D
19:00
Nummen kenttä, Nummi 1
FC Wild/sininen
-
LePa/vihreä
 
 
Iida Stenberg
23   Lohko D
19:00
Nummen kenttä, Nummi 2
LTU/musta
Päättynyt 0 - 1
PK-35 Raita
 
 
Mico Vinkka
23   Lohko C
LoPa/sininen
PK-35/musta
 
 
23   Lohko D
NuPS/siniset
FC Wild/sininen
 
 
23   Lohko C
NuPS/mustat
LePa/sininen
 
 
23   Lohko D
LTU/musta
FC Honka Ketut
 
 
23   Lohko C
LTU/keltainen
FC Wild/valkoinen
 
 
23   Lohko D
PK-35 Raita
LePa/vihreä
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com