Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 9. OP Lohja cup

8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P11 Haaste (-08) - Otteluohjelma

Alkusarja

La 8.6.2019
1
09:00
Lohko B
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
SV/keltainen
1
-
0
FC Kirkkonummi/White
Tuomari: Pajunen, Joona
2
09:00
Lohko B
Peruttu
Asemanpellon kenttä, Asema 2
NJS/keltainen
-
EI OTTELUA
Tuomari: Pajunen, Jami
3
09:30
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
EPS P08/musta B
0
-
2
VJS/valkoinen
Tuomari: Pajunen, Joona
4
09:30
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
MPS P08/sininen
0
-
3
KaaPo/keltamusta
Tuomari: Pajunen, Jami
5
10:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
LoPa/sininen
1
-
0
MPS P08/musta
Tuomari: Pajunen, Joona
6
10:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
FC Kirkkonummi/Black
2
-
2
TKT/sininen 08
Tuomari: Pajunen, Jami
7
10:30
Lohko B
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
NJS/keltainen
0
-
2
SV/keltainen
Tuomari: Mäkelä, Onni
8
10:30
Lohko B
Peruttu
Asemanpellon kenttä, Asema 2
EI OTTELUA
-
FC Kirkkonummi/White
Tuomari: Järvi, Karri
9
11:00
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
MPS P08/sininen
1
-
0
EPS P08/musta B
Tuomari: Mäkelä, Onni
10
11:00
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
KaaPo/keltamusta
1
-
0
VJS/valkoinen
Tuomari: Järvi, Karri
11
11:30
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC Kirkkonummi/Black
2
-
0
LoPa/sininen
Tuomari: Pajunen, Joona
12
11:30
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
TKT/sininen 08
2
-
2
MPS P08/musta
Tuomari: Pajunen, Jami
13
12:00
Lohko B
Peruttu
Asemanpellon kenttä, Asema 1
SV/keltainen
-
EI OTTELUA
Tuomari: Pajunen, Joona
14
12:00
Lohko B
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
FC Kirkkonummi/White
3
-
0
NJS/keltainen
Tuomari: Pajunen, Jami
15
12:30
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
EPS P08/musta B
0
-
5
KaaPo/keltamusta
Tuomari: Pajunen, Joona
16
12:30
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
VJS/valkoinen
2
-
0
MPS P08/sininen
Tuomari: Pajunen, Jami
17
13:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
LoPa/sininen
3
-
3
TKT/sininen 08
Tuomari: Mäkelä, Onni
18
13:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
MPS P08/musta
0
-
5
FC Kirkkonummi/Black
Tuomari: Järvi, Karri

Sijoitusottelut

La 8.6.2019
19
13:30
Sijat 10-12
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
EPS P08/musta B
2
-
1
MPS P08/musta
Tuomari: Mäkelä, Onni
20
13:30
Sijat 7-9
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
NJS/keltainen
4
-
2
MPS P08/sininen
Tuomari: Järvi, Karri
21
14:00
Sijat 4-6
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC Kirkkonummi/White
2
-
0
VJS/valkoinen
Tuomari: Pajunen, Joona
22
14:00
Sijat 1-3
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
SV/keltainen
1
-
2
KaaPo/keltamusta
Tuomari: Pajunen, Jami
23
14:30
Sijat 10-12
Peruttu
Asemanpellon kenttä, Asema 1
MPS P08/musta
-
EI OTTELUA
Tuomari: Pajunen, Joona
24
14:30
Sijat 7-9
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
TKT/sininen 08
1
-
3
NJS/keltainen
Tuomari: Pajunen, Jami
25
15:00
Sijat 4-6
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
LoPa/sininen
0
-
1
FC Kirkkonummi/White
Tuomari: Mäkelä, Onni
26
15:00
Sijat 1-3
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
FC Kirkkonummi/Black
0
-
0
SV/keltainen
Tuomari: Järvi, Karri
27
15:30
Sijat 10-12
Peruttu
Asemanpellon kenttä, Asema 1
EI OTTELUA
-
EPS P08/musta B
Tuomari: Mäkelä, Onni
28
15:30
Sijat 7-9
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
MPS P08/sininen
3
-
1
TKT/sininen 08
Tuomari: Järvi, Karri
29
16:00
Sijat 4-6
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
VJS/valkoinen
2
-
2
LoPa/sininen
Tuomari: Mäkelä, Onni
30
16:00
Sijat 1-3
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
KaaPo/keltamusta
1
-
1
FC Kirkkonummi/Black
Tuomari: Järvi, Karri
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com